alinaorlova.org

Аліна Орлова презентує в Києві новий альбом

  4 листопада в столиці відбудеться виступ литовської співачки Аліни Орлової, яка презентуватиме свій новий альбом "88".

  Співачка дасть концерт в Україні вперше за два роки. Захід пройде в столичному клубі Atlas. "88" включає десять нових пісень, які традиційно виконуються трьома мовами – англійською, литовською та російською.

  Реліз нового альбому відбувся влітку цього року. Він уже отримав перші відгуки

  "26-річна співачка зберегла вірність своїй мрійливій  стилістиці, здатності однаково гарно звучати на трьох мовах, а заодно і саундпродюсеру, який працював над усіма її колишніми записами (Ауреліусу Сіргедасу). І хоча, скажімо так, ідеологічно саунд залишився колишнім, формально він помінявся кардинальним чином - з акустичного став електронним з сухими клацаннями і обривками шумів в якості перкусії... Але найважливіше в цій платівці те, що на відміну від записів багатьох інших молодих "геніїв", в ній безпомилково чути безперечний талант автора". 

  Зазначимо, що Аліна Орлова розпочала свій творчий шлях із концертів у рідній Литві. Вона виступала для невеликого кола слухачів. Утім невдовзі стала популярною серед значно ширшої аудиторії. Її дебютний альбом отримав схвальні відгуки в Литві і за кордоном. Так, з'явилися перші концерти в Ліверпулі, Лондоні, Москві.

  Попередній матеріал
  У Сватовому "працює" група людей, яка збурює містян до мітингів - Тука
  Наступний матеріал
  Президент Чехії Земан підписав ратифікаційний лист до Угоди про асоціацію України з ЄС - Клімкін
  Теги:
  Loading...