unian.net

Альбом Майкла Джексона Thriller побив світовий рекорд продажів

  Альбом Майкла Джексона Thriller проданий у США накладом більше 30 млн примірників. Це перший такий високий показник продажів в історії світової музики.

  Про це повідомляє Reuters з посиланням на дані Асоціації звукозаписної індустрії Америки (RIAA).

  А по всьому світу продано більше 100 млн копій цього альбому, уточнює RIAA. Диск з'явився у 1982 році і містив 7 синглів, в тому числі Billie Jean і Beat It. Вже через два роки обсяги його продажів у США перевищили 20 млн.

  Джексон і через 6 років після смерті залишається одним із найбільш комерційно успішних артистів усіх часів, стверджують в RIAA. 

  Донедавна лідерство в списку "мультиплатинових" альбомів тримала група Eagles зі своїм диском Their Greatest Hits (1971-1975). Цей збірник розійшовся у США накладом у 29 млн копій. Третє місце ділять групи Pink Floyd (з альбомом The Wall), Led Zeppelin (альбом Led Zeppelin IV) і Біллі Джоел з колекцією своїх найкращих хітів під однією обкладинкою (Greatest Hits Volume I & Volume II). У всіх трьох виконавців в активі по 23 млн проданих копій.

  Як повідомляв 5.ua, у липні 2015 року знайдено колекцію невиданих пісень Майкла Джексона. Нагадаємо, Джексон - володар 15 премій "Греммі" та сотень інших нагород. 25 разів занесений у Книгу рекордів Гіннесса. За підрахунками різних авторитетних джерел, кількість проданих у світі записів Майкла Джексона перевищує мільярд копій. Майкла Джексона не стало 25 червня 2009 року внаслідок передозування лікарських препаратів.

  Попередній матеріал
  В Амстердамі відбувається фестиваль світла (фото)
  Наступний матеріал
  Під Луганським сталося зіткнення українських військових з бойовиками – штаб АТО