акція під Мінкультом 5.ua

Активісти передали Мінкульту "чорний список" російських артистів

  Акцію з вимогами обмежити появу частини артистів із Російської федерації в українському ефірі провели активісти біля Міністерства культури у Києві.

  Активісти пародіювали артистів, які підтримують бойові дії на Сході України й нагороджували один одного символічними нагородами. Потому передали Мінкульту список прізвищ російських артистів та телезірок, відомих антиукраїнськими заявами. Їх налічують понад півтисячі. У такий спосіб активісти вимагали заборонити показ російських фільмів та шоу на українському телебаченні. У Міністерстві ж таку акцію схвалили й пообіцяли зробити усе від них залежне.

  "Висловлювання деяких артистів, Паніна наприклад, були достатньо красномовними, але цього для міністерства не вистачило, то ми вирішили зробити щось таке епатажне. Забрати народних артистів України в рашистів, які висловилися за анексію. Крім цього вимагаємо квот для українських співаків й українського кіно на телебаченні", - висловила позицію організатор акції Катерина Чепура.

  "Визнати їх особами, які дійсно загрожують, може тільки суд за рішення СБ України. На сьогоднішній момент є рішення суду вже по 12 таких особах, і найближчим часом ми їх оприлюднимо на нашому сайті. Слід подякувати усім учасникам за їх небайдужу позицію, патріотичність", - сказав заступник Міністра культури Юрій Зубко.

  Попередній матеріал
  Сьогодні в Широкиному по українських позиціях працював снайпер – Шидлюх
  Наступний матеріал
  Про відведення легкого озброєння не можна говорити, доки бойовики не виконають умови попередніх домовленостей – сектор "М"
  Теги:
  Loading...