зоряні війни
5.ua

Актори "Зоряних воєн: Пробудження сили" розповіли про своїх героїв

  Фанати "Зоряних воєн" розпочали зворотній відлік до прем’єри нового, сьомого епізоду - "Пробудження сили". На екрани вийшов трейлер до продовження культової стрічки. Поділилися секретами й актори - виконавці головних ролей.

  "Нові обличчя старого фільму" так зустрічають фанати творчо-виробничу групу сьомого епізоду "Зоряних воєн" під назвою "Пробудження сили". До прем’єри ще вісім місяців, то ж у шанувальників саги безліч запитань, особливо після нового трейлера, який щойно вийшов на екрани.

  Новий режисер стрічки Джей Джей Абрамс секретів не відкриває. А от актори, котрі вперше беруть участь у зйомках епопеї розповідають про своїх персонажів.

  "Мого персонажа, Рей, ми вперше бачимо на пустельній планеті Джакку. Вона двірник, сміттяр, на звалищі космічних кораблів і дуже самостійна, робить все для себе сама аж поки не зустрічає іншого героя. Тоді починаються її пригоди", - сказала акторка Дейзі Рідлі

  За словами актора Джона Бойєґи, його персонаж Фінн перебуває у страшній небезпеці. І те, як він вирішує реагувати на цю небезпеку - змінює його життя і унікальним чином занурює у всесвіт "Зоряних воєн".

  Попередній матеріал
  У Чернігові відкрили меморіальну дошку воїнам, які загинули на Донбасі
  Наступний матеріал
  Терористи продовжують атаки на Луганщині
  Теги:

  Харрісона Форда госпіталізували зі знімального майданчика "Зоряних воєн"

  У Британії шукають акторів для наступних «Зоряних воєн»

  У Києві пройде Міжнародний фестиваль документального авторського кіно

  Канський кінофестиваль оголосив цьогорічну програму