"А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" представила книгу "Український космос"

  Сергій Корольов, Павло Попович, Леонід Каденюк. Ці та інші імена відтепер можна знайти в енциклопедії "Український космос". Видання не лише розкриває цікаві факти зі світової космонавтики, а й розповідає про український внесок у підкорення людством незвіданих просторів. Самі ж вітчизняні комсонавти зізнаються - навіть вони знайшли у книзі чимало невідомих їм раніше фактів.

  Іван Малкович, видавець: "Радіолокатор РТ-70, який стоїть в Криму, бере участь у найпередовіших дослідженнях глибокого космосу, якби на місяці хтось запалив сірник, він би побачив це".

  Цікаві факти до своєї книги видавець Іван Малкович підбирав понад 7 років. Пояснює - прагнув зруйнувати стереотип, за яким усі успіхи радянської космонавтики вважаються винятково російськими. малкович

  Іван Малкович, видавець: "Ми намагалися зробити цю енциклопедію україноцентричною, тому що енциклопедій багато, вони перекладаються, щось про Україну іноді згадується, іноді ні. А це 7 років такої скорпульозної праці ми вибирали щонайяскравіші факти".

  Перший космонавт України Леонід Каденюк зізнається - навіть для нього у книзі - чимало невідомого. Самому космонавту в енциклопедії присвячена окрема стаття. Переконаний - так і має бути. Хоча додає - вже давно не відчуває емоцій від власного фото у книжках.

  За словами видавців - їхня книга для усіх - від 12 до 112. Проте Каденюк найбільше надій покладає саме на молодих читачів. Каже - мають знати історію космосу по-українськи.

  Олена Угрин, Василь Мартищенко, 5 канал

  Попередній матеріал
  На Одещині відбуваються навчання прикордонників
  Наступний матеріал
  Тропічний шторм на Філіпіннах - понад 100 людей загинули
  Теги: