maydan.drohobych.net

8 послів іноземних держав декламуватимуть вірші Шевченка

  10 березня о 12:00 у Національному музеї Тараса Шевченка представники посольств іноземних держав та відомих діячів України читатимуть вірші Кобзаря різними мовами світу .

  Про це повідомляє КМДА.

  Згідно з повідомленням, у рамках міжнародного культурно-мистецького проекту «Нас єднає Шевченкове слово» пройде урочиста церемонія , присвячена 200-ій річниці з дня народження Тараса Шевченка. Захід присвячений включенню цієї видатної події до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО, яка відзначається протягом 2014-2015 років в Україні і всьому світі.

  Вірші Кобзаря декламуватимуть посли Палестини, Португалії, Молдови, Узбекистану, Туркменістану, Азербайджану, Малайзії, Румунії, а також представники посольств Індії, Чехії, Сербії, Греції, Австрії та Білорусі. Також твори поета читатимуть Заслужені артисти України Євген Ніщук та Віталій Козловський і Народний артист України Володимир Талашко.

  Організаторами проекту стали: Національний музей Тараса Шевченка, Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання, Міжнародний Фонд культурного співробітництва та Міжнародний етнокультурний проект Folk Ukraine. 

  Попередній матеріал
  У Сімферополі активісти відзначили річницю Шевченка, попри заборони окупаційної влади
  Наступний матеріал
  Ле Пен закликає Францію повернути національну валюту та вийти з єврозони

  Президент вручає Національну премію ім. Шевченка. Наживо

  У Києві "Пласт" провів Шевченкіаду

  В Харкові скасували ходу на честь дня народження Тараса Шевченка

  Музей Шевченка зробили доступним для неповносправних