delo.ua

163 українські фільми претендують на участь в Одеському кінофестивалі

  Всього на ОМКФ-2015 було подано 670 фільмів з 75 країн. У тому числі 163 картини українського виробництва і копродукції з Україною.

  Прийом заявок на Одеський міжнародний кінофестиваль - 2015 завершився, за словами відбіркової комісії, їх отримали більше, ніж в 2013 та 2014 роках, повідомляє delo.ua.

  Більшість українських фільмів, які заявили про бажання взяти участь у фестивалі,- короткий метр, а основні теми - Майдан і війна на Донбасі.

  Крім того, фестиваль продовжує розширювати свою географію. Були подані кінострічки з Аргентини, Чилі, Китаю, Мексики, Куби, Бангладешу, Фінляндії, Марокко, Косово, Люксембургу, Нової Зеландії, Філіппін, Південної Кореї, Шрі-Ланки та інших країн. Лідерами за кількістю заявок традиційно стали Німеччина, Франція, Італія, Великобританія, Росія, США та Іспанія.

  Позитивно оцінюють організатори і той факт, що другий рік поспіль на конкурс надсилають фільми, вже відзначені призами фестивалів класу "А". Будуть у програмі міжнародні та європейські прем'єри, пообіцяв програмний директор ОМКФ Антельм Відо.

  У Міжнародний конкурс ОМКФ традиційно увійдуть 12 фільмів з 12 різних країн. Список учасників Міжнародної і Національної конкурсних програм буде оголошений за місяць до початку фестивалю - 10 червня 2015. 6-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться 10 - 18 липня 2015.

  Попередній матеріал
  Обшук виявив підроблений лист до Ігнатенко про незастосування до неї люстрації - МВС
  Наступний матеріал
  Рада у середу розгляне введення персональних санкції проти відповідальних за ув’язнення Савченко

  Канський кінофестиваль оголосив цьогорічну програму

  У Києві пройде кінофестиваль австралійських короткометражок

  У Одесі на кінофестивалі збирали кошти для арештованого у Криму режисера Олега Сенцова

  Завтра Одеський кінофестиваль продовжить фільм про Майдан