5.ua

З Ізраїлю повернулись поранені євромайданівці та медик ВВ

  Двоє євромайданівців – Володимир Бедюк та Сергій Трапезун – а також лікар Внутрішніх військ Юрій Білокоз, які були поранені під час кривавих подій у Києві, повернулися з лікування в ізраїльській клініці.

  До аеропорту "Бориспіль" чоловіки прибули рейсовим літаком. Їх зустрічали родичі, близькі та волонтери. Лікувалися недужі в Ізраїлі трохи більше двох тижнів, та, кажуть, зроблено ще не все. Розповідають, що в Ізраїлі їх водили на екскурсії та гарно ставилися як місцеві волонтери, так і лікарі. Нині у двох клініках залишаються ще п'ятеро співвітчизників, утім грошей на їх лікування немає – розповідають волонтери та потерпілі.

  Сергій Трапезун, євромайданівець: "Ніби все нормально, але того всього, що мали зробити – не зробили через то, що не було виділено грошей. Багато наших хлопців не лікується через те, що грошей немає".

  Марія Трапезун, матір Сергія Трапезуна: "Виглядає такий якийсь худий, як хворий, але я довольна що вивезли його волонтери, я довольна що він повернувся".

  Наталія Попова, волонтер: "Гроші по цим хлопцям заплачені, заплачені волонтерськими внесками. За Бідюка проплатили спонсори-дівчата, а на Білокоза і Трапезуна ми скинулися всім світом, і з тих 115 тисяч доларів волонтерських грошей, що ми на Каплан вже назбирали, ми погасили, щоб вони приїхали і спокійно, не продаваючи органи і квартири, могли жити далі. Що робити, якщо вони нікому не потрібні, крім нас – волонтерів".

  Попередній матеріал
  В США внаслідок зсувів ґрунту загинули вісім людей
  Наступний матеріал
  Світова преса обговорює ядерний саміт і "смерть G8"