5.ua

Вандали у Дніпропетровську спаплюжили стіну Небесної сотні

  У ніч з 12 на 13 травня невідомі забруднили чорною фарбою стіну пам’яті Героїв Небесної Сотні в Дніпропетровську.
  Як повідомляє Радіо Свобода, вандали не лише спаплюжили малюнки, зроблені дніпропетровцями – молодими художниками, дітьми, небайдужими громадянами, а й похвалилися своїми діями в одній з груп антимайданівців у соціальних мережах. У штабі Національної захисту Дніпропетровської області заявляють, що не залишать подію без уваги, і обов’язково відновлять стіну пам’яті.

  Цими вихідними стіну Героїв Небесної сотні доповнили фотографіями двох земляків, що загинули під час сутичок з озброєними сепаратистами у Маріуполі 9 травня, – заступника командира батальйону територіальної оборони Дніпропетровської області Сергія Демиденка і солдата батальйону Олега Ейсманта.
   
  Як відомо, 30 квітня у Дніпропетровську, біля облдержадміністрації, презентували новостворену стіну пам’яті Небесної сотні. 60-метровий стенд створили зусиллями громади: професійні художники та всі охочі брали участь у розписуванні поверхні, потім на стенд прикріпили більше сотні фотографій людей, загиблих на столичних барикадах у грудні 2013 – лютому 2014 року.

  Попередній матеріал
  У ГПУ кажуть, що не звільнятимуть Попова та Сівковича від покарання
  Наступний матеріал
  Сепаратисти звільнили центр Маріуполя