facebook.com/andriy.yusov

В Одеській Затоці побили одного з лідерів місцевого Євромайдану

  У Затоці невідомі напали на одного з лідерів місцевого Євромайдану, керівника Одеської обласної організації партії "УДАР" Андрія Юсова.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила дружина активіста Інна Юсова. За її словами, на них напали, коли вони гуляли набережною. Зловмисники, які упізнали Юсова, підійшли з вигуком: "Слава Україні", після чого перепитали у чоловіка його прізвище. Далі накинулися на нього, намагаючись збити з ніг, били по голові і тулубі, погрожували вбити. Нападників було щонайменше шестеро. Відбитися подружжю допомогли небайдужі перехожі.

  "Сталося це після того, як ми поспілкувалися із групою одеських євромайданівців, які упізнали Андрія і підійшли до нас привітатися, тобто нас ідентифікували і пішли слідом за нами, коли ми залишились самі... Окрема історія була з міліцією - ще на алеї мені патрульні радили не провокувати "відпочиваючих" українською мовою", -  йдеться у повідомленні.

  "Про відділок - три години ми намагалися подати заяву. Про нашу міліцію відомо багато... .і, мабуть, усе правда... З-поміж чотирьох працівників знайшовся один молодий слідчий, якому окреме спасибі за людяну позицію, бо нам за дві години перебування у відділенні води не запропонували, доки я не докричалася, що постраждалий свідомість втрачає..." - додала дружина Юсова.

  Це вже не перший напад на євромайданцівця. Рік тому невідомий тричі вистрілив у нього.

  Нагадаємо, 18 липня, чорний Mercedes без номерів збив директора Одеського кінофестивалю.

  Попередній матеріал
  Олександра Павленко: Перший етап реформ МОЗ - зміна статусу медичних установ
  Наступний матеріал
  На Рівненщині встановили пам'ятник загиблому воїну АТО