5.ua

В Донецьку жорстко побиті майданівці, одна людина загинула

  Проросійські молодики побили учасників мітингу за єдність України на площі Леніна в Донецьку. В результаті зіткнень одна людина загинула. Про це ввечері 13 березня повідомили "

  Як повідомляється, після того як мітинг за єдність України був завершени , агресивно налаштовані проросійські молодики кинулися слідом за українськими мітингувальниками і почали їх жорстко бити. Члени донецької самооброни та співробітники МВС прикривали відхід прихильників соборності України, після чого міліція посадила членів самооборони в свої чотири автобуси, щоб вивести з площі Леніна , але їх оточили проросійські хулігани. Деякі з них були озброєні палицями і, оточивши автобуси , почали бити в них скла, розпорошувати газ і кидати петарди в салон. При цьому проросійські молодики скандували "Беркут! " . Однак, міліції вдалося вивести учасників антивоєнного мітингу за допомогою маневру: частина міліціонерів імітувала відхід і потягнула за собою проросійських хуліганів, які пішли за ними.

  На цей час зіткнення на площі Леніна між учасниками мітингу за єдність України і проросійськи налаштованими молодиками припинилися. Вся площа Леніна всіяна розбитими яйцями, битим склом та балончиками з-під перцевого газу. Правоохоронці охороняють свої автомобілі, колеса яких були пробиті в ході інциденту.

  Як пізніше повідомив донецький "Остров" з посиланням на департамент охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації , одна людина загинула при зіткненнях.

  " За даними медиків на 21 годину четверга , 13 березня , в результаті зіткнень між учасниками двох мітингів на площі Леніна в Донецьку , загинула одна людина. Ще близько 10 людей доставлені в лікувально -профілактичні установи міста . Дані про кількість постраждалих уточнюються " , - йдеться в повідомленні.

  Попередній матеріал
  В Москві загорілось "лігво нічних вовків" Путіна
  Наступний матеріал
  Фермери з Рівненської обалсті довезли харчі до українських вояків в Криму
  Loading...