фото 24.ua

У Києві з’явилась алея пам’яті "Небесної сотні"

  Сто каштанів для "Небесної сотні": активісти "Автодозору", Самооборона та прості кияни висадили алею пам'яті в одному зі столичних парків, і біля кожного посадженого каштана поставили лампадку. Кажуть – не лише на Майдані, а й в усіх спальних районах Києва має бути своє маленьке місце, яке нагадуватиме про убитих героїв.

  Це розрада і обов’язок водночас – посадити дерево, щоб ніколи не забувати про "Небесну сотню". Так для себе вирішила ця київська сім'я. Маленька Люба саджанець тримала. Кому це все – вона також знає, каже: "Героям! Слава Україні!"

  На своє дерево вони пов'язали синьо-жовту стрічку. Тепер для них украй важливо, щоб воно не злякалося холодної погоди, як сьогодні. І зацвіло.

  Таких каштанів тепер тут – сотня. Самооборонці з лопатами, досвідом і в бронежилетах – гарантують якість.

  Поминальні каштани висадили миттєво – їх розібрали на очах. Вистачило не всім.

  Тут усе, як на Майдані – дівчата розносять гарячий чай. Усі разом вигукують "Слава".

  Парк "Нивки" відтепер також має своє поминальне місце, куди уже принесли перші квіти і запалили свічки. Хтось уже біля дерев читає вірші про героїв. Тут також планують встановити пам’ятний знак.

  І вірять: ці каштани мають зацвісти якось по-особливому для тих, кого ще довго оплакуватимуть не тільки рідні і близькі.

  Ольга Петрів та Іван Довганик, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Порошенко закликав зібрати РНБО через бездіяльність силовиків на Сході
  Наступний матеріал
  Вночі на РНБО обговорили антитерористичні заходи