5.ua

У Києві освятили хрест героям Небесної сотні

  Під час святкування 23-ї річниці Незалежності України Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) біля міжконфесійного храму святого Миколи Чудотворця при Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" освятив пам’ятний хрест Героям Небесної сотні.


  Про це 25 серпня повідомляє департамент інформації УГКЦ

  "Чому хрест? Для нас, християн, хрест є знаком перемоги, бо на ньому Син Божий Ісус Христос своєю смертю смерть переміг і дав нам життя. Цей знак Він залишив нам, щоб ми перемагали наших ворогів. Сьогодні цей знак перемоги Господь вкладає в наші руки, у руки наших студентів, нашої молоді", – зазначив Блаженніший.

  Крім того, за словами Глави церкви, Хрест є знаком примирення.

  "Нехай їхня жертва в День Незалежності буде закликом до примирення, щоб ми вміли обняти один одного, переступити всі перешкоди і поділи, які заважають нам будувати єдине консолідоване суспільство. Бо в Небесній сотні є представники різних народів. Першими жертвами були сини вірменського і білоруського народів. Нехай сьогодні заклик Небесної сотні буде закликом нашого внутрішнього українського єднання. І нехай цей заклик буде також закликом до свободи, адже щоб віддати своє життя за Батьківщину, треба бути свобідним", − наголосив верховний архиєпископ.

  В освяченні пам’ятного хреста Героям Небесної сотні взяли участь представники різних конфесій та церков, відомі українські письменники, поети, керівництво КПІ, студенти та викладачі, громадські активісти та представники влади.

  Перед освяченням Глава УГКЦ відслужив молебень до Пресвятої Богородиці, просячи нашу небесну заступницю про мир в Україні.
  Попередній матеріал
  Росіяни планують продовжити судити Надію Савченко 27 серпня
  Наступний матеріал
  Лавров не побачив знущань над військовими на донецькому "антипараді"
  Loading...