5.ua

Три сотні добровольців з Майдану вступили до лав Нацгвардії

  Три сотні добровольців з Майдану на полігоні у Нових Петрівцях під Києвом прийняли присягу та записалися до лав Національної Гвардії.

   Охочих захищати суверенність і спокій України, за словами командування Нацгвардії, було набагато більше. Утім через стан здоров'я зарахували на службу не всіх. Приїхали добровольці на полігон три тижні тому. Тут пройшли бойову та тактичну підготовку, а також опанували техніку зв'язку.

  Тепер, кажуть у командуванні Нацгвардії, усі вояки мають військові навички задля захисту країни. Нині добровольців відпустили до понеділка по домівках. Щодо їхньої подальшої долі, тим хто захоче лишитися у лавах Нацгвардії, командування запропонувало перейти на контрактну службу. А ті добровольці, які відмовляться, будуть зараховані до резерву та щороку проходитимуть військову підготовку. 

  Так само близько трьохсот активістів полку національного захисту Дніпропетровщини склали присягу на вірність Україні.

  Полк створили місяць тому. За цей час чоловіки пройшли теоретичне навчання. Більшість новобранців зрілого віку. Кажуть – до військкоматів їх уже не кличуть. Є у полку і дівчата - це сестринська сотня, яка здебільшого працює на кухні та в медпункті.

  Тим часом поблизу Дніпропетровської ОДА встановили пам’ятний хрест Небесної сотні та обіцяють збудувати меморіал.

  Попередній матеріал
  Росія захищатиме свій агроринок у випадку виходу України з СНД - Мєдвєдєв
  Наступний матеріал
  Виборча кампанія стартувала у Києві