царевич 5.ua

Суддя Царевич знову не з'явилася на засідання суду

Оксана Царевич вкотре не з'явилася на засідання Шевченківського районного суду Києва у справі щодо ухвалення нею наперед неправосудних рішень проти активістів Революції Гідності

Тож розгляд знову перенесли. Проти судді Печерського районного суду столиці позиваються зокрема, представники Автомайдану. Вони переконані, що суддя Царевич в часи протестних акцій ухвалювала незаконні рішення.

Постраждалі впевнені, що захист Оксани Царевич свідомо обрав тактику затягування справи і успішно дотримується цього майже два роки.

"Суд, враховуючи думку учасників процесу, що з'явилися, відкладає розгляд справи. У зв'язку з неявкою сторін, а саме обвинувачуваної та захисту, а саме на 4 березня, 10:00", - зазначили у суді.

"Це знову затягування справи і ми знову стикаємося по цій справі вже дуже давно. Вона не раз хворіла, переносила очні ставки з потерпілими кудись у Вінницю", - сказала постраждала Інна Царькова.

Як повідомляв 5.ua, член громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України Максим Маньковський заявив, що одіозні судді Вовк, Царевич і Кицюк ніяк не покарані.

Попередній матеріал
Жертвами грипу в Україні стали вже 260 осіб - МОЗ
Наступний матеріал
МОН оприлюднило дати шкільних іспитів
Loading...

Одіозні судді Вовк, Царевич і Кицюк ніяк не покарані - активіст

Одіозну суддю Царевич відсторонили від посади у Печерському суді

Шокін збирається клопотати щодо позбавлення Царевич і Ко суддівського статусу – Сакварелідзе

У судді Царевич зараз немає запобіжного заходу – адвокат