Святошинський районний суд 5.ua

Суд розглядає справу екс-беркутівців Зінченка та Аброськіна

  Справу екс-беркутівців Сергія Зінченка та Павла Аброськіна розглядає Святошинський районний суд Києва.

  На попередньому засіданні, 6 липня, суд сформував колегію присяжних. Очікується, що сьогодні оголосять обвинувальний акт та заслухають цивільні позови постраждалих. Перед початком засідання зо 20 активістів та правозахисників провели акцію протесту під стінами суду.

  Вимагали від Верховної Ради терміново затвердити тимчасову слідчу комісію щодо розслідування злочинів, скоєних під час Євромайдану. Очікується, що комісія допоможе пришвидшити процес встановлення кола винних. На сьогодні троє підозрюваних під вартою, ще 19 осіб – у розшуку. Правозахисники очікують зрушення у проведенні експертиз.

  "За нашими даними, є більше 2 тис. поранених на Євромайдані. І вже небагато залишилося, тому що доволі ефективно спрацювало управління спецрозслідувань. Багато поранених, відповідно, визнані, практично усі, хто подавав заяви про злочин визнані потерпілими. По них проводилися судово-медичні експертизи", - повідомив правозахисник Тарас Гаталяк.

  "Серед представників присяжних - більшість колишні представники правоохоронних органів. І це не може дати нам підстави думати, що рішення їх будуть об’єктивними", - говорить син загиблого Сергія Бондарчука Володимир Бондарчук.

  Попередній матеріал
  У зоні АТО правоохоронці вилучили арсенал боєприпасів у волонтерів з Полтавщини
  Наступний матеріал
  Водій Папи Римського опублікував селфі з понтифіком з "папамобіля"
  Loading...