5.ua

Сотники Майдану вимагають відставки керівництва Держприкордонслужби

  Центральна рада Сотень Майдану вимагає відставки голови прикордонної служби Миколи Литвина у зв’язку з постійним проникненням бойовиків через кордон із РФ.


  "Державний кордон нагадує прохідний двір, через який постійно переміщуються зброя, диверсанти й особи, яким заборонено в’їзд до України, а в київських кабінетах Держприкордонслужби продовжують працювати ті самі корупційні схеми", – заявив представник ради Артур Приходько у п’ятницю в Києві, пише Інтерфакс-Україна.

  За його словами, саме Микола Литвин несе персональну відповідальність за стан справ на кордоні відповідно до частини 1 статті 9 закону України "Про державну прикордонну службу".

  Він також зачитав звернення до керівництва країни.

  "У зв’язку з вищевикладеним Центральна рада Сотень Майдану на своєму засіданні одноголосно схвалила рішення вимагати від керівництва держави негайного усунення від виконання своїх обов’язків голови прикордонної служби Миколи Литвина, заступника голови Держприкордонслужби з оперативної роботи Ігоря Ринька, начальника управління інформації Держприкордонслужби генерал-майора Валерія Євдокимова, ректора Національної академії ім. Б. Хмельницького Валерія Райка", – йдеться у зверненні.

  У документі також міститься заклик провести судове розслідування діяльності Литвина та його підлеглих, а в разі підтвердження фактів невиконання завдань служби – притягнути до кримінальної відповідальності й позбавити військових звань.
  Попередній матеріал
  Ляшко вигнав з Ради російських журналістів
  Наступний матеріал
  На Донеччині затримали терористів із зброєю і вибухівкою