Фото Михайла Криволапова

СБУ допоможе Генпрокуратурі розібратись у ситуації з Майданом  Текст цієї заяви ввечері 10 липня оприлюднено на сайті Служби.
  Зокрема, зазначено, що "СБУ поділяє позицію Генеральної прокуратури нашої держави щодо гідного вшанування пам’яті наших сестер та братів, які віддали своє життя у боротьбі зі злочинним режимом, забезпечення рівності всіх без винятку перед Законом, а також необхідності нормалізації ситуації в місті Києві".


  Також повідомляється, що у відповідь на звернення Генерального прокурора України Віталія Яреми СБУ вживає невідкладних заходів для сприяння правоохоронним органам з метою відновлення правопорядку в Києві.
  Українська спецслужба сконцентрована на протидії іноземним спецслужбам у намаганнях дискредитувати патріотичні організації України, а також злочинним спробам корумпованих "політиків" якимось чином "приватизувати Майдан".


  "Усі матеріали задокументованої протиправної та провокаційної діяльності передаються для правового реагування до органів внутрішніх справ та прокуратури", - зазначили у СБУ.
  Попередній матеріал
  За первше півріччя в аеропорту "Бориспіль" обслужили понад 3 млн. пасажирів
  Наступний матеріал
  Януковичі розраховуються зі своїми найманцями в Україні фальшивими гривнями
  Loading...