5.ua

Розстріл Майдану: Відео з пересуванням екс-беркутівця Аброськіна долучили до справи

  Відео про ймовірну причетність беркутівця Павла Аброськіна до вбиства активістів Євромайдану долучили до кримінальної справи.

  Днями нові  кадри розстрілу потрапили до мережі. Тепер суд буде  і їх розглядати.

  Аброськін погодився на вимогу сторони обвинувачення. Адвокати Ольги Паньків, дружини загиблого євромайданівця Миколи Паньківа, вважають, що це відео заслуговує на увагу і має бути всебічно досліджене.

  Фрагменти відеофайлу були сьогодні показані під час чергового судового засідання. Захисники Павла Аброськіна висунули протест на долучення та перегляд цього відео у залі суду. Вони мотивували це тим, що кримінальне провадження, в якому фігурує це відео, ще не завершене. Але прокурор Роман Псюк, як один зі слідчих прокурорів в цій справі, заперечив цьому.

  "За таких обставин, ваша честь, я прошу визнати цей доказ допустимим. Я прошу у разі необхідності, якщо будуть сумніви, ми будемо клопотати про призначення повторної чи додаткової експертизи", - звернувся прокурор до судді.

  У четвер Святошинський районний суд Києва подовжив арешт екс-беркутівців Павла Аброськіна та Сергія Зінченка до 10 січня 2016-го. Їх, нагадаємо, підозрюють у причетності до вбивства 39 активістів Євромайдану.

  Попередній матеріал
  МВФ збирається переглянути свою політику щодо боржників – Яресько
  Наступний матеріал
  У Лівані підірвалися два терористи-смертники, загинуло 37 людей