Горбатюк 5.ua

Розслідування злочинів на Майдані може припинитися, коли його передадуть до новоствореного Держбюро розслідувань - ГПУ

  У Генпрокуратурі України висловили занепокоєння щодо можливого припинення розслідування злочинів під час Революції Гідності у зв'язку з передачею цих справ новоствореному Державному бюро розслідувань.

  Таку заяву зробив начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк на брифінгу в Києві в четвер, 19 листопада, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Я попереджаю про те, що якщо не буде введено перехідні положення, то, можливо, за два-три місяці, коли розпочнеться формування (Державного бюро розслідувань - Ред.), воно може припинитися з організаційних питань у разі, якщо не буде передбачено, як далі формуватиметься робота з розслідування цих злочинів, яке нині здійснює наше управління", - повідомив представник ГПУ.

  Горбатюк також висловився за необхідність ухвалення змін до законодавства у зв'язку з обсягом матеріалів цих справ: "А КПК передбачає лише рік термінів розслідування після того, як повідомлено про підозру конкретній особі і до направлення до суду. Законопроекти щодо цього перебувають у Верховній Раді, і я знову звертаюся до народних депутатів із тим, щоб відповідально підійти до розгляду цих законопроектів ".

  Як повідомляв 5.ua, раніше сьогодні, 19 листопада 2015 року, в ГПУ заявили, що вплив представників Росії на події на Майдані під час Революції Гідності був, це питання нині досліджується. 

  Попередній матеріал
  На Донеччині у росіянина вилучили 1,5 тис. набоїв та вибухівку
  Наступний матеріал
  Від Авдіївки до Мар'їнки ворожі провокації тривали протягом цілого дня - Мотузяник