Прокуратура оскаржить вирок суду щодо чільника Запорізької облради

  Прокуратура Запорізької області готує апеляційну скаргу на рішення Кіровського райсуду м.Кіровограда у справі щодо розгону запорізького Євромайдану через м’якість вироку.

  13 липня суд визнав керівника Запорізької облради винним та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки та позбавленням права обіймати певні посади строком на 3 роки. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГПУ.

  Віктора Межейка судили за організацію масових заворушень та силовий розгін Майдану в січні 2014 року в місті Запоріжжі. Також суд заборонив йому обіймати відповідні посади на три роки з відшкодуванням суми збитків потерпілим. Сам Межейко своєї провини не визнав і не розкаявся.

  Вирок суду набирає чинності за 30 днів. За цей час захист обвинуваченого може оскаржити вирок суду. Зазначимо, торік 26 січня в Запоріжжі кількасот силовиків та "тітушок" жорстоко розігнали мирних протестувальників. Майже 100 запоріжців звернулася до лікарів із різного ступеня травмами. Понад 50 людей незаконно затримали та звинуватили у кримінальних злочинах та адміністративних правопорушеннях.

  Попередній матеріал
  Ярош заперечує виведення ДУК ПС із зони АТО
  Наступний матеріал
  Керівник ПС негативно сприйняв події в Мукачевому – голова Закарпатської ОДА