5.ua

Премію "За поступ у журналістиці" здобула Христина Бердинських

  Одинадцятою лауреаткою премії імені Олександра Кривенка "За поступ у журналістиці" стала журналістка Христина Бердинських.


  Таким чином журі відзначило значущість її авторського соціального проекту "Єлюди – Maidaners",  присвяченого портретам простих учасників Євромайдану, повідомляє сайт Українського католицького університету.

  Христина Бердинських шість років працювала у журналі "Кореспондент". У листопаді 2013 року пішла з журналу, що змінив редакційну політику після переходу під контроль Сім’ї Януковича. Проект "Єлюди – Maidaners", що складається з розмов із учасниками Майдану та мешканцями Сходу й Півдня України, започаткувала 1 грудня. Волонтерська команда перекладає записані Христиною історії багатьма мовами.  

  Торік десятим лауреатом премії став засновник проекту "Наші гроші" Олекса Шалайський.

  Премія вручається з 2004 року у травні, до Дня Народження загиблого 9 квітня 2003 року Олександра Кривенка. Засновником премії є "Капітула Поступу", що складається з Кривенкових друзів і колег – Ореста Друля, Богдана Панкевича, Мирослава Мариновича та інших. У минулому премію отримували Сергій Рахманін, Володимир Ар’єв і Наталія Дмитрук, Сергій Лещенко, Вахтанг Кіпіані, Марчін Войцеховський, Олена Притула, Мустафа Найєм, Юлія Мостова та Костянтин Усов.

  Попередній матеріал
  Аваков: Під час антитерористичної операції вбито більш як 30 бойовиків
  Наступний матеріал
  На поховання загиблих в Одесі міськрада виділить по 10 тисяч гривень