twitter.com / Євромайдан

"Правий сектор" планує демонтувати намети і барикади на Майдані

  Організація "Правий сектор" обіцяє завтра, в День Києва, розпочати демонтаж наметів та барикад на Майдані Незалежності, а також розблокування доріг. Про це на прес-конференції заявив член політради "Правого сектора" Ігор Криворучко, пише УНІАН.


  За його словами, "Майдан поступово деградує, опускаючись до рівня антимайдану".

  "Сьогодні, проходячи по Майдану, можна побачити нетверезих людей в камуфляжі, які вчиняють конфлікти і демонструють поведінку, не пристойну для майданівця", - розповів він.

  Активіст пропонує перетворити Майдан "з місця проживання у місце генерування нових ідей".

  Відтак він пообіцяв, що військові намети з Майдану будуть прибрані, а замість них встановлять сферичні намети для журналістів, фотографів, митців.

  Що стосується барикад, то в них, за його словами, немає сенсу, оскільки нова українська влада обрана, а російських військ у Києві немає.

  Як повідомив Криворучко, замість барикад на підходах до Майдану стоятимуть мобілізаційно-інформаційні пункти, а група швидкого реагування, якою був під час революції "Правий сектор", перебуватиме на Майдані. Також пропонується іншу частину людей, які зараз знаходяться на центральній площі столиці, відправити на схід України для участі в антитерористичній операції.

  Будівля КМДА, за словами активіста, буде передана столичній владі для використання за призначенням.

  Водночас Криворучко визнав, що не всі майданівці поділяють ідею деблокування центру міста. "Такі люди є. Вони називаються тунеядцями. Багато з них не брали участі у революції, але зараз чомусь вважаються майданівцями і дозволяють собі висловлювати свою позицію. Такого морального права вони не мають", - підкреслив представник "Правого сектора" і додав, що переговори тривають з усіма організаціями Майдану, а остаточне рішення, як очікується, буде оголошено в неділю.
  Попередній матеріал
  Росію не пускають на міжнародну конференцію з ПРО
  Наступний матеріал
  Відділ Держприкордонслужби на Луганщині - в облозі терористів