указ президента president.gov.ua

Порошенко звільнив ще одну суддю за порушення присяги під час Революції Гідності

  Президент Петро Порошенко в рамках процесу очищення суддівської влади підписав указ, яким звільнив із посади чотирьох суддів, двох з них - у зв'язку з порушенням присяги

  Про це повідомляє прес-служба глави держави. Серед звільнених суддя Владислава Гудим, яка ухвалила необґрунтовані рішення під час обрання запобіжного заходу для активістів Євромайдану та Автомайдану.

  Рішення судді не відповідали нормам Кримінального процесуального кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, а також практиці Європейського суду з прав людини.

  Раніше Президент звільнив з посад п'ятьох суддів, щодо яких Вища рада юстиції визнала порушення суддівської присяги та ухвалення неправових рішень щодо активістів Революції Гідності. Це троє суддів у місті Києві – суддя Оболонського районного суду Юлія Швачач, суддя Шевченківського районного суду Дмитро Кравець та суддя Оболонського районного суду Віталій Літвінов, а також у місті Харкові – судді Червонозаводського районного суду Олена Васильєва та Денис Чудовський.

  Як повідомляв 5.ua, член громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України Максим Маньковський заявив, що одіозні судді Вовк, Царевич і Кицюк ніяк не покарані.

  Попередній матеріал
  Очільник МЗС Польщі: НАТО має розширити військову присутність у Східній Європі
  Наступний матеріал
  Куба та США відновлюють комерційне авіасполучення
  Loading...

  Суддя Царевич знову не з'явилася на засідання суду

  Президент закликає скасувати імунітет суддів

  ГПУ вимагатиме відсторонення одіозного судді Вовка

  Порошенко звільнив 86 суддів за порушення присяги