Порошенко виступив на презентації графіті з портретом Нігояна у сквері Небесної Сотні

  Гігантський портрет одного з перших загиблих майданівців, Сергія Нігояна, презентували у столичному сквері Небесної Сотні.

  На цегляній стіні будинку португальський художник Алешандро Фарту викарбував зображення площею у 100 квадраних метрів. Спершу будинок тиждень штукатурили, два дні пішли на створення графіті. Гроші на реалізацію проекту збирали волонтери. На відкриття портрету зійшлося чимало людей, зокрема, батько Сергія Нігояна та Президент України Петро Порошенко.

  "Ми намагалися підтримати родину Сергія Нігояна. Він одним з перших загинув на Майдані, з-поміж тих, хто відстоював найвищі ідеали не лише України, а й всього демократичного світу. І я радий, що люди продовжують триматися цих ідеалів, і ми хотіли таким чином підтримати український народ", - сказав художник Алешандро Фарту.

  "Я поділяю те незадоволення темпами розслідування злочинів Майдану, і, незважаючи на те, що справи виконавців вже в судах, замовники, на жаль, ховаються в Москві, яка стала справжнім пристанищем для наших негідників. Але я хочу вам сказати, що терміни давності для цих злочинів ніколи не закінчаться", - заявив Петро Порошенко.

  Попередній матеріал
  Київські полісмени одягнули наручники на п'яного "генерала"
  Наступний матеріал
  Американський генерал визнав виправданою можливість поставок летальної зброї в Україну