5.ua

Площу перед стадіоном “Динамо” реконструюють динамівці і команда Порошенка

  Площа перед стадіоном "Динамо" імені Лобановського у Києві відновлюється силами динамівців спільно із командою народного депутата Петра Порошенка.


  Розпочались роботи ще на початку квітня - після сорока днів жалоби за загиблими під час сутичок на  Грушевського та Майдані Незалежності. Футбольний клуб  реконструював колонаду, а ремонтники - замостили тротуари, а також частини вулиці, вільні від барикад.

  Команда Петра Порошенка поклала бруківку від Парламентської бібліотеки до стадіону і частково профінансувала укладання бруківки біля філармонії.

  “Група, яка позиціонує себе із корпорацією “Roshen” прибула на Майдан і запропонувала свої послуги. Ми знайшли спільну мову в тому, що нам потрібні матеріали, комплектуючі і бажано задіяти до роботи протестуючих на Майдані. Його люди працюють десь на двох великих територіях. Це район стадіону і прилеглі території до нього. Вони закупляють самі матеріали, всі комплектуючі. З нашої сторони - керівництво. І на сьогоднішній день там відбувається відновлення. Із заявлених об’ємів виконано вже десь половину”, - зазначив Михайло Костюк, заступник голови КМДА.
  Попередній матеріал
  Прикордонна служба спростувала інформацію ЗМІ про "потяги з бойовиками з Криму"
  Наступний матеріал
  Керрі: США близькі до введення санкцій проти енергетичного та фінансового секторів Росії