5.ua

Опитування: половина киян не проти барикад на Майдані

  Половина киян не відчувають дискомфорту через барикади на Майдані Незалежності. Про це свідчать результати опитування киян, проведеного Центром Разумкова у квітні.


  Лише кожен п’ятий мешканець столиці відчуває через це певні незручності, і тільки 15 відсотків відповіли, що їм дуже заважає забарикадований центр міста.

  Водночас лише третина киян нині вважають, що барикади мають залишатися щонайменше до виборів 25 травня. Ще третина відповіла, що принаймні частину барикад слід демонтувати. А кожен п’ятий мешканець столиці переконаний, що центр міста вже варто звільнити від укріплень повністю. Це при тому, що загалом революційні події на Майдані підтримувала беззаперечна більшість опитаних. Учасникам акцій протестів у грудні-лютому симпатизували понад три чверті киян.

  Заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко відзначив ще одну цікаву деталь: зараз, після перемоги Майдану, число людей, які називають себе прихильниками революції продовжує зростати, а кількість противників – продовжує скоросуватись. Соціолог вважає це явище типовим пост-ефектом подібних надзвичайних подій.
  Попередній матеріал
  Генпрокуратура: Кірєєв виніс неправосудний вирок у справі Тимошенко
  Наступний матеріал
  На Київщині облаштували Алею пам’яті міліціонерам-чорнобильцям