5.ua

На Інститутській встановлять пам'ятник до роковини трагічних подій

  Косметичний ремонт на Майдані Незалежності в Києві буде завершено найближчим часом. Про це 14 серпня в ефірі одного з телеканалів заявив київський міський голова Віталій Кличко.


  "Дякую киянам, що ми протягом короткого часу змогли прибрати Хрещатик і зараз там йде ремонт. Найближчим часом ремонт буде завершено", - заявив Кличко.

  Він зазначив, що незабаром буде прийнято план з облаштування Андріївського узвозу (який знову закрито для проїзду).

  За словами Кличка, в даний час не розглядається питання про перекриття руху транспорту на вул. Хрещатик. За його словами, якщо заблокувати Хрещатик і зробити її повністю пішохідною зоною, це значно ускладнить рух транспорту в Києві, оскільки ця вулиця є головною транспортною артерією в центрі міста.

  Міський голова також додав, що сьогодні мова йде про перекриття руху транспорту на частині вулиці Інститутської: "Але про перекриття руху на Хрещатику не йдеться. Можна зробити тунель під Хрещатиком, але це - великі гроші і зараз говорити про це не час".

  Також Кличко заявив, що на вулиці Інститутській до річниці трагічних подій минулої зими буде встановлено меморіал героям Майдану.
  Попередній матеріал
  Баррозу домовляється з Путіним про переговори з Порошенко
  Наступний матеріал
  Більше половини серпневих пенсій вже профінансовано
  Loading...