5.ua

МЗС звернулось до російської сторони з проханням дати інформацію про розстріли в Києві

  До МЗС Росії 4 квітня ц.р. було направлено ноту від МЗС України з проханням до російської сторони надати інформацію в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні, яке проводиться з метою встановлення істинної картини подій, що мали місце в Україні у січні-лютому 2014 року та призвели до масової загибелі і травмування людей. Про це повідомили в міністерстві закордонних справ.

  Зокрема в ноті висловлюється прохання надати інформацію про договірні підстави та замовників з українського боку постачання в Україну вантажів спецзасобів для використання при охороні громадського порядку загальною вагою 2394 кг та 2774 кг, які прибули з Російської Федерації до України рейсами "Чкаловськ – Київ" 21 січня та 24 січня 2014 року відповідно.

  Крім того, "з метою встановлення істини в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні про численні вбивства громадян України, вчинені під час проведення масових заходів у м. Києві в період 18-22 лютого 2014 року, МЗС України звернулося до російської сторони з проханням допитати генерал-полковника ФСБ Російської Федерації С.О. Бєсєду про обставини його перебування в Україні з 20 по 21 лютого 2014 року".

  Чи сподівається українська сторона отримати відповідь на це звернення, в повідомленні МЗС не повідомляється.

  Попередній матеріал
  Міноборони вперше оприлюднило фотографії українських безпілотних літаків-розвідників
  Наступний матеріал
  Українські "терористи", яких затримали в Росії, виявилися звичайними заробітчанами