5.ua

МВС: Генпрокуратура не підозрює Асавелюка у причетності до розстрілу на Інститутський

  Станом на 1 квітня сумнозвісний снайпер Сергій Асавелюк не отримував повідомлення про підозру у вчиненні протиправних дій з боку слідства ГПУ Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ з громадської безпеки Сергій Яровий.

  "На численні запити до МВС про участь полковника Асавелюка у розстрілі протестувальників на Майдані, хочу повідомити, що в період з 18 по 21 лютого полковник Асавелюк дійсно був начальником відділу координації в управлінні бойової та спеціальної підготовки внутрішніх військ МВС України. В ході розслідування Генеральною прокуратурою України участі співробітників міліції в операції, яка призвела до численних жертв, полковник Асавелюк пройшов перевірку, у рамках розслідування він був опитаний слідчими ГПУ. На сьогоднішній день Сергій Асавелюк не отримував повідомлення про підозру у вчиненні протиправних дій з боку слідства ГПУ", - заявив Яровий.

  В той же час він підкреслив, що відносно Асавелюка Міністерство внутрішніх справ України проводить внутрішню перевірку подій на Майдані, за результатами якої буде прийнято рішення про можливість подальшої роботи працівників підрозділу, в тому числі і полковника Асавелюка, в органах внутрішніх справ.

  Нагадаємо, за повідомленням, як поширили ЗМІ 18 лютого, Сергій Асавелюк міг бути одним із керівників вуличних боїв на Майдані.  

  Асавелюк, має псевдонім – Асса, спеціаліст з силових акцій. Був охоронцем тодішнього мера Одеси Едуарда Гурвіца. Згодом був у команді відомого бізнесмена Володимира Костеріна, свого часу був заступником глави секретаріату Партії зелених, продовжував займатися комерційною діяльністю. У час подій на Майдані Асавелюк був помічений серед керівників вуличних боїв на Майдані.  

  31 березня, вночі, біля оточеного правоохоронцями готелю Дніпро, де забарикадувалися бійці Правого сектора, знову був помічений полковник Асавелюк.

  Відео з YouTube С. Гришинa:

  Попередній матеріал
  Українські фехтувальники з військового клубу отримали в Нідерландах "золото"та "срібло"
  Наступний матеріал
  Голова МЗС Німеччини проти вступу України до НАТО