5.ua

КМДА вільна від активістів Майдану та працює в нормальному режимі

  Приміщення Київської міської державної адміністрації вільні від мітингувальників та використовуються за прямим призначенням.

  Про це 28 квітня членам спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та представникам учасників Женевської зустрічі заявив глава КМДА Володимир Бондаренко, разом з яким члени місії оглянули будівлю КМДА.

  Голова КМДА підкреслив, що нова українська влада виконує Женевські домовленості у частині звільнення адміністративних будівель. Так, на цей час у столичній держадміністрації здійснюються ремонтно-відновлювальні роботи, жодних інших сторонніх осіб там немає.

  У цьому мали можливість пересвідчитися всі члени місії.

  "Зараз у приміщенні перебувають лише ті активісти Майдану, які виконують тут ремонтно-відновлювальні роботи. Приміщення ніким не захоплене, воно готується прийняти нову владу обрану на демократичних виборах, які відбудуться 25 травня у столиці", – повідомив Володимир Бондаренко.

  Голова спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугрул Апакан подякував Володимиру Бондаренку на надану можливість особисто пересвідчитися, що приміщення столичної міськдержадміністрації звільнено від мітингувальників.

  Попередній матеріал
  Заступнику "мера Слов’янська" інкримінується сприяння терористичній організації
  Наступний матеріал
  КНДР розпочала бойові навчання біля кордону з Південною Кореєю