Фото klichko.org

Кличко попросив самооборонівців залишити КМДА

  Віталій Кличко відвідав Київраду і закликав представників Самооборони Майдану, які розташувалися у приміщенні, дати можливість новій столичній владі працювати і ухвалювати необхідні для Києва рішення.

  Про це повідомляє прес-служба партії УДАР.

  "Ми бачили одне одного в різних ситуаціях: і на мітингах, і на барикадах, і вдень і вночі. Дякую за те, що ви зробили. Тут багато людей, для яких київська мерія вже стала домівкою. Але сьогодні ми змінили владу: українці обрали президента, кияни – обрали мера і Київраду. І нам потрібно, щоб і Київ, і країна поверталися до мирного життя і починали проводити реформи", - зазначив Віталій Кличко.

  Лідер "УДАРу" підкреслив, що кияни обрали 120 депутатів Київради, яким потрібно проводити засідання, працювати і ухвалювати необхідні столиці рішення. А працювати немає де, оскільки приміщення Київради зайняте самооборонівцями Майдану. "Тому звертаюся до кожного з вас дати можливість Київраді працювати і вибудовувати вертикаль влади у Києві", - зазначив Кличко.

  Він підкреслив, що «ніхто нікого не хоче виставляти на вулицю» і запропонував людям, які зараз перебувають у Київраді і потребують житла, інше приміщення, у якому вони зможуть тимчасово розміститися.

  Кличко оглянув приміщення Київради і, зокрема, відвідав сесійну залу Київської міської ради. На сьогодні система голосування виведена з ладу, меблі і техніка потрощені. Для початку повноцінної  роботи мерії потрібно провести капітальний ремонт.

  Кличко поспілкувався з людьми, відповів на всі їхні запитання щодо діяльності на посаді мера Києва. В кінці представники самооборони заспівали Кличкові і разом з ним гімн України.

  Попередній матеріал
  За час проведення АТО загинули троє бійців Нацгвардії
  Наступний матеріал
  АТО в Донецьку: перебіг подій і втрати