Брифінг слідчих ГПУ, МВС та СБУ 5.ua

Інтерпол не оголошує в розшук екс-чиновників, причетних до злочинів на Майдані - ГПУ

  Інтерпол не оголошує в міжнародний розшук чиновників, пов'язаних зі злочинами в період Революції гідності, посилаючись на політичну мотивацію їх переслідування.

  Про це нагадав начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Горбатюк на прес-конференції в Генпрокуратурі в середу, 18 листопада, заявив: "Інтерпол не ставить у розшук посадових осіб та інших підозрюваних, пов'язаних зі злочинами на Майдані. Відмовляє, вбачаючи там начебто політичні переслідування, що, на нашу думку, є необґрунтованим, оскільки ми ведемо мову про здійснення вбивств, причетність осіб до тяжких злочинів, і ми не вбачаємо тут політики". Представник ГПУ також додав: "Інтерпол на наші запити деталізувати та конкретизувати, в чому саме полягає ця політика, не дає пояснень", і висловив жаль щодо цього.

  Як повідомляв 5.ua, раніше сьогодні, 18 листопада 2015 року, Горбатюк заявив, що підбір, координацію та фінансування "тітушок" за вказівкою Януковича здійснював екс-очільник МВС Захарченко та його оточення.

  Попередній матеріал
  Делегація NASA вперше їде в Україну з офіційним візитом
  Наступний матеріал
  Парламент Греції ратифікував законопроект щодо Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС