ГПУ_Київ 5.ua

ГПУ скерувала до суду обвинувальний акт проти посадовця, який направляв бюджетні кошти на підтримку Антимайдану

  За розтрату бюджетних коштів на підтримку Антимайдану судитимуть керівника комунального підприємства Березанської міської ради.

  Про це повідомили у прес-службі прокуратури Київської області. Баришівська міжрайонна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо чиновника за підозрою у розтраті коштів комунального підприємства. Посадовець надавав службовий автотранспорт для перевезення учасників масових заходів Антимайдану до столиці.

  За інкримінованою статтею керівнику підприємства загрожує позбавлення волі до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади до 3 років. Крім того, прокуратура подала цивільний позов у кримінальному провадженні про відшкодування завданих збитків.

  Крім того, Генпрокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо судді, яка обрала запобіжний захід - тримання під вартою, учасникам Революції Гідності. Представницю Солом'янського районного суду Києва підозрюють у винесенні нею заздалегідь неправосудних ухвал. Після завершення досудового розслідування обвинувальний акт передали до суду.

  Попередній матеріал
  Народні депутати працюватимуть до 21:00
  Наступний матеріал
  Перемовини з кредиторами почнуться наступного тижня - Мінфін