5.ua

ГПУ підтримала дії міської влади Києва на Майдані

  Генеральною прокуратурою неодноразово висловлювалося глибоке занепокоєння та стурбованість станом криміногенної ситуації в центральній частині столиці. Таку інформацію розповсюдила прес-служба ГПУ 8 серпня.


  За інформацію правоохоронних органів столиці, на Майдані систематично порушується закон, створюються умови для виникнення заворушень та вчинення злочинів – рекету, розбійних нападів, крадіжок тощо. Так, 4 серпня 2014 року правоохоронцями була затримана група радикально налаштованих молодиків, які тимчасово мешкають у наметах на Майдані, під час спроби збройного рейдерського захоплення київського ресторану, що перебуває у приватній власності.

  "На виконання подання прокурора міста Києва працівники комунальних служб столиці за підтримки правоохоронних органів 7 серпня цього року здійснювали заходи з розблокування центральної частини міста. Окремі мешканці наметового містечка на Майдані перешкоджали роботі комунальних служб та чинили опір правоохоронцям, унаслідок чого працівники міліції отримали тілесні ушкодження. За фактами вказаних неправомірних дій розпочато досудове розслідування за ч. 3 ст. 296 (хуліганство) КК України", - зазначили у Генпрокуратурі України.

  Під час згаданих заходів правоохоронцями виявлено та вилучено вогнепальну зброю, у зв’язку з чим розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.

  За попередньою оцінкою Генеральної прокуратури України дії правоохоронців та представників місцевої влади щодо наведення порядку в центральній частині міста Києва відповідали вимогам законодавства і проводились у межах визначених повноважень.
  Попередній матеріал
  Представник України в Радбезі ООН побоюється агресії російських "миротворців"
  Наступний матеріал
  Майно "православного олігарха" Новінського заарештовано судом
  Loading...