5.ua

Голова КМДА запросив голову Львова в цю суботу приїхати на Майдан

  Голова Київської міської держадміністрації Володимир Бондаренко запропонував міському голові Львова Андрію Садовому приїхати в столицю 29 березня. Про це глава КМДА написав в своєму блозі.

  "Я звертаюся до міського голови Львова Андрія Садового із запрошенням відвідати столицю 29 березня на поминальних сорок днів по загиблих на Майдані, серед яких є і кращі сини Львівщини…
  Ми разом вистояли і здобули перемогу. Тепер нашим спільним обов’язком є виправдати довіру мільйонів українців", - написав Бондаренко.

  Окремо він підкреслив, що запросити саме львівського голову його спонукало те, як львівська міська громада поводилась в зимові дні української "Революції гідності" та як допомагала Майдану.

  " І хоча львівські посіпаки Януковича лютували не менше, саме завдяки чіткій позиції міського голови вдалося уникнути безлічі людських трагедій. Це допомогло громаді бути монолітною у боротьбі з режимом, а героїзмом Львівської сотні, що прибула на підмогу у найкритичніший момент для Майдану - ранок 19 лютого – захоплено вражаються усі. Такий досвід роботи з громадою обов’язково слід використовувати, а подібні вчинки мають стати прикладом для наслідування кожного посадовця", - вважає голова КМДА.

  Попередній матеріал
  Делегація Єврокомісії їде до Києва говорити з владою України про реформи
  Наступний матеріал
  З феодосійського батальйону морської піхоти сформують окрему бригаду