Філарет нагородив посмертно героїв Небесної сотні медалями "За жертовність і любов до України"

  Церковними медалями "За жертовність і любов до України" посмертно нагородив Героїв Небесної сотні Предстоятель Української православної церкви Київського Патріархату Філарет.

  Медалями нагороджені сто шість героїв, які загинули під час протистоянь на Майдані Незалежності торік у лютому. Вручали відзнаки родичам загиблих, які приїхали цього дня до Київа з усієї України. Кожній родині передали також книгу-трилогію, у якій висвітлені події Революції Гідності.

  За загиблими героями Небесної Сотні відслужили панахиду у Михайлівському Золотоверхому соборі.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що  за словами київського міського голови Віталія Кличка, забудовувати сквер Небесної сотні на Михайлівській не будуть.

  Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, під час відвідування скверу, де громадські організації влаштували для дітей учасників АТО і дітей вимушених переселенців свято до Дня Києва, Кличко зазначив, що забудова столиці не повинна проходити без урахування думки громадськості.

  "Треба враховувати думку громади при ухваленні рішень що і де будувати в Києві. Якщо є протест громади, то ми не можемо не зважати на це. Громада переконана, що на Михайлівській повинен бути сквер, облаштувала його, значить тут залишиться сквер", - наголосив Київський міський голова.

  Попередній матеріал
  Андрій Парубій: Корупціонери є найбільш небезпечною диверсійно-розвідувальною групою Путіна
  Наступний матеріал
  СБУ видворила громадянина Грузії, якого розшукує низка країн СНД