Фото clubstroitel.com

Будинок профспілок у лютому штурмували 224 силовика з СБУ та МВС

  Штурм Будинку профспілок у Києві 19 лютого цього року проводився за вказівкою колишнього голови СБУ України  Якименка, його першого заступника Тоцького, керівника Центру спецоперацій "Альфа" (ЦСО "А" ) Присяжного та керівника Антитерористичного центру СБУ Меркулова.


  Це встановила Тимчасова слідча комісія Верховної Ради, повідомив голова ТСК, народний депутат Геннадій Москаль, передає прес-служба нрадепа.

  За інформацією ТСК, мета штурму – "зачистити будівлю від протестуючих", а всіх хто був у приміщенні, мали фізично знищити. Для цього було створено штурмову групу, яка проникла в Будинок профспілок через Готель "Хрещатик".

  Тимчасова слідча комісія встановила, що до складу штурмової групи входило 224 силовики, а саме:

  -          Група захоплення № 1 – 78: 3-тє управління – 63 співробітника; 2-тє управління – 15 співробітників; старший: п-к Баліцький С.А. "Монах"; заступник: п/п-к Волосовець В.Є. "Хохол".

  -          Група захоплення № 2 – 45 1,2,3 відділи 1 управління – 28 співробітників: відділ ЦСО "А" в УСБУ в Чернігівській області – 7 співробітників; відділ ЦСО "А" в УСБУ в Полтавській області – 3 співробітники; відділ ЦСО "А" в УСБУ в Кіровоградській області – 6 співробітників; старший: п-к Дорошенко С.А. "Ялта" заступник: п-к Скляр I.A. "Оса".

  -          Тактична група № 3 – 101 4,5 відділи 1 управління – 19 співробітників: 5 управління – 10 співробітників: відділ ЦСО "А" в УСБУ в Донецькій області – 14 співробітників; відділ ЦСО "А" в УСБУ в Луганській області – 8 співробітників; відділ ЦСО "А" в УСБУ в Миколаївській області – 7 співробітників; відділ ЦСО "А" в УСБУ в Херсонській області – 7 співробітників; відділ ЦСО "А" в УСБУ у м. Севастополь – 15 співробітників; відділ ЦСО "А" в УСБУ в Одеській області – 9 співробітників; відділ ЦСО "А" в УСБУ Дніпропетровській області – 11 співробітників; старший: п-к Устименко О.В. "Устим"; заступник: п-к Якименко М.А. "Макс"; Група прикриття та вогневої підтримки 2 управління – 10 співробітників.

  -          придані підрозділи МВС України: старший: п-к Шайтанов В.А. "Вал».

  -          Група снайперів – 7 співробітників: старший: п/п-к Бичківський А.М. "Мирон"; заступник: м-р Бублик О.В. "Гамі".

  Таки чином ТСК закінчила перевірку за фактом підпалу Будинку профспілок і направила всі напрацьовані матеріали у Генпрокуратуру з проханням притягнути винних до відповідальності.
  Попередній матеріал
  Туск: Європа має відмовитися від лицемірства щодо України
  Наступний матеріал
  ГПУ вимагає від МВС перевірити обставини втечі Болотова