5.ua

Автомайдан пропонує "гарячу лінію" для пильних громадян аби виявляти диверсантів

  Київські автомайданівці створили спеціальну "гарячу лінію", на яку можна повідомляти про підозрілих осіб та автомобілі, що в нинішній напруженій ситуації дасть змогу уникнути дестабілізації у столиці. Про це на прес-конференції  3 травня заявила активістка організації "Автомайдан-Київ" Світлана Фурман, повідомляє Укрінформ.


  "Автомайдан-Київ"  створив "гарячу лінію", щоб люди озиралися навкруги і розуміли, що ситуація дуже небезпечна і в разі виявлення осіб, схожих на диверсантів, із виразним російським акцентом, озброєних або з підозрою на наявність зброї, якихось підозрілих автомобілів дзвонили на телефони "гарячої лінії", – сказала Фурман.

  Вона додала, що "Автомайдан-Київ" має миттєвий зв’язок з усіма штабами самооборони у Києві та іншими аналогічними організаціями, щоб оперативно реагувати на такого роду дзвінки. У свою чергу активістка організації Олена Хайло повідомила, що завдяки цій лінії на Троєщині в Києві було виявлено 22 осіб, яких завербував "відставник із Росії".

  У розмові з кореспондентом Укрінформу вона розповіла, що про цього чоловіка повідомила жителька Троєщини, яка бачила, як протягом кількох днів він ходив у місцевий бар, де демонстративно розкидався грішми. Її також насторожив явно виражений російський акцент відвідувача і те, що він не орієнтувався ані в даному районі, ані в місті.

  "Вона зателефонувала нам, а ми передали цю інформацію самообороні Троєщини. Вони за цим чоловіком стежили протягом тижня, викликали оперативну бригаду і вже потім виявилося що він, колишній військовий у відставці, громадянин Росії, завербував 22 людей. На квартирі також була виявлена зброя", – повідомила громадська активістка з Києва.
  Попередній матеріал
  У Запорізькій та Кіровоградській областях створюють батальйони місцевої оборони
  Наступний матеріал
  Держдеп США висловив співчуття з приводу трагедії в Одесі