5.ua

Автомайданівці не погоджуючись із кадровими рішеннями на Житомирщині провели протест під ОДА

  У Житомирі біля місцевої обладміністрації, активісти Автомайдану вимагали у голови області Сидора Кізіна прибрати з керівних посад людей, які дискредитували себе.

  Зокрема, протестувальники мають інформацію, що на посаду прокурора області хочуть призначити Анатолія Чумаченка, який обіймає посаду першого заступника прокурора ще з часів Януковича. Активісти кажуть, що після того, як вони попросили написати його рапорт про звільнення, їх почали переслідувати невідомі. Подібні ж вимоги мали стосунок до посад у митній службах, міліції та прокуратурі. В іншому разі обіцяють поїхати у Київ пікетувати генеральну прокуратуру.

  Іван Фурлет, громадський активіст: "Розуміючи, що шанс на майбутнє ми вибороли, але ми не можемо його отримати до кінця і реалізувати, коли на посадах у силових блоках, особливо це міліція і прокуратура, будуть займати керівні посади люди, які дискредитували себе, будучи на посадах за попередньої влади".

  Сидір Кізін, голова Житомирської ОДА: "Щодо органів прокуратури я, як голова ОДА не маю жодних повноважень подавати кандидатів, вимагати призначень і т.д. Тому я звертаюсь як найвища посадова особа призначена державою на території області, я звертаюсь через ЗМІ до Генерального прокурора України з вимогою: невідкладно прийняти кадрові рішення нового керівника прокуратури Житомирської області".

  Попередній матеріал
  Москва застерігає Україну від націоналізації майна російських компаній
  Наступний матеріал
  МЗС найближчим часом підготує пропозиції щодо введення візового режиму з Росією