5.ua

Адвокат пояснив причини затягування розслідування справ щодо вбивства Небесної Сотні

Юрист пояснив: вимагання завершення справ до певної дати призводить до того, що "у нас виходить швидке, але неякісне розслідування".

Питання затягування справ щодо вбивства Героїв Небесної Сотні прокоментував під час телемарафону "Україна понад усе"в ефірі "5 каналу" голова колегії Адвокатської дорадчої групи Павло Дикань.

Він зазначив: "Є причини, незалежні від слідства, а є причини, залежні від держави, і я на них хотів би наголосити. Тому що якщо, вибачте, слідством займаються два десятки слідчих при обсязі справ більше 60 терабайт відео, яке просто навіть переглянути, я навіть не знаю, скільки часу треба, і при під 3000 томів справ, то звісно, що про ефективність слідства можна говорити дуже довго і вимагати швидко передати справи до суду – але в якому стані воно буде передано?"

"Справа (офіцерів "Беркуту" - 5.ua) Аброськіна і Зінченка – це яскрава ілюстрація того, що відбувається, коли "гонять" при розслідуванні справи. На сьогодні прокуратура розглядає питання і додаткового звинувачення, і, можливо, зміни обвинувачення. За цей час з’явилося дуже багато нових доказів, з’явились нові матеріали, нові відео і так далі. У цьому випадку ми маємо ставити пріоритети, що нам важливіше – якісне розслідування, чи швидке розслідування. На жаль, вимагання (завершення справ – 5.ua) до певної дати призводить до того, що у нас виходить швидке, але неякісне".

Нагадаємо, сьогодні на брифінгу у Києві начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк повідомив найсвіжіші висновки слідства щодо замовників та виконавців злочинів проти Євромайдану.

Попередній матеріал
Україна і Болгарія хочуть відновити пряме залізничне сполучення між Києвом і Софією
Наступний матеріал
У Кам'янці-Подільському джип вилетів на зупинку з людьми - троє загинуло, двоє у лікарні