5 канал

Пашинський: Перший мій бізнес був у 1990 році – я взяв банку халви, 10 пачок чаю і продав за $30

Народний депутат Сергій Пашинський у програмі "Рандеву" на "5 каналі" розповів, чому пішов з "Укроборонпрому", яким бізнесом займався у 1990-х і чому збудував капличку у дворі власного будинку

БУЛО Б ДИВНО, ЯКБИ Я ВИХОДИВ НА ТРИБУНУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ І ВИМАГАВ БЮДЖЕТНЕ ФІНАНСУВАННЯ ГОСПОДАРЮЮЧОМУ СУБ’ЄКТУ, ДЕ Я – ГОЛОВА СПОСТЕРЕЖНОЇ РАДИ

6 жовтня ви оголосили про звільнення з посади голови наглядової ради "Укроборонпрому". Ви вирішили сконцентруватися на інституційних змінах та залученні інвестицій – це є офіційна версія. Я правильно вас розумію?

– Так.

– Чому зі знаком подиву, тому що в багатьох теж виникло певне здивування з цього приводу. Скажу, що ми маємо одну цитату, яку хочу вам зараз навести, і ви її прокоментуєте: "Пашинський звільняється через відчай у галузі. Наш потенціал – це броньовик "Дозор" і міномет "Молот". Це два види озброєнь, які ми створили. А коли кажемо літаки, авіаносці – галузі всі знищені, потенціал нульовий, грошей немає". Це ваша цитата.

– Це вирвана цитата, але питання не в цитаті. Щодо мого прохання до Президента, я хотів би, по-перше, подякувати Петру Олексійовичу Порошенку за ту довіру, яку він виставив мені, коли я був 2,5 роки головою спостережної ради. Ми зробили дуже багато разом із Міністерством оборони, з Генштабом по реформуванню наших Збройних сил – це і контрактна армія, і заміна повного пакета законодавства, багато-багато-чого.

– Звідки такі негативні настрої щодо…

– Немає ніяких негативних настроїв. Наступне моє рішення – це реформування військово-промислового комплексу. Що таке реформування військово-промислового комплексу – це не тільки "Оборонпром", головою спостережної ради якої я є, це взагалі галузь. І для того щоб мене не звинувачували у заангажованості, у лобізмі, я якраз і прийняв таке рішення. Що я маю на увазі? Мені буквально вчора з "Оборонпрому" надали документи, скільки "Оборонпром" хоче з бюджету фінансування, – мені як голові комітету. І було б дивно, якби я виходив на трибуну Верховної Ради і вимагав бюджетне фінансування господарюючому суб’єкту, де я голова спостережної ради – це був один із головних мотивів. Плюс проти мене ведеться колосальна війна на всіх етапах, починаючи від фейкових "Бентлі" і закінчуючи тим, що мене звинувачують у тому… Логіка є, якщо я вибиваю бюджетні гроші для "Оборонпрому", а я голова спостережної ради, а я людина емоційна, якщо я чимось займаюсь, то я вже займаюсь серйозно, виникають питання – а немає у нього там особистого інтересу. Я хочу сказати – немає особистого інтересу. Мій особистий інтерес – це відродження ВПК.

ВЛІТКУ 2013 РОКУ, ЩЕ КОЛИ НЕ БУЛО МАЙДАНУ, ПУТІН ПРОГОВОРИВСЯ СВОЇМ КОЛЕГАМ З ІНШИХ КРАЇН, ЩО У НЬОГО Є ПЛАН І НАВІТЬ КАРТА ТАМ БУЛА, ДЕ ЛІВИЙ БЕРЕГ УКРАЇНИ  – РОСІЇ, ПРАВИЙ БЕРЕГ – ПОЛЬЩІ

– Я хочу одну цитату навести 2014 року це ваша цитата знову ж таки напевне ви давали її російськомовному виданню, 2014 рік, 27 червня пан Пашинський заявляє: «Ми також повинні розуміти, що існує міф, який самі створили, про те, що прийшли російські терористи і воюють проти України. Це не зовсім так. Безумовно, там є російські найманці, але вони не є основною рушійною силою тих процесів, які відбуваються на Донбасі. Основна рушійна сила – це місцеві люди, які, на жаль, отруєні російською пропагандою, отруєні Януковичем". Тобто на даний момент ви бачите і мешканців Сходу основними винуватцями. Я цитую, і ви сидите переді мною для того, щоб ви або підтвердили, або заперечили про те, що є у пресі, і те, що читають багато людей у цій країні і думають про вас.

– Ця цитата була актуальна 27 червня.

– Чекайте, ви говорили тоді про перипетії, які відбувалися в той час на території сходу України, тоді ваші думки були такими, ця цитата правдива?

– Відбулося після 27 червня, я просто нагадаю вам як журналісту, ви мабуть забули.

– Я вас про одне питаю, а ви мені знову політично відповідаєте про інше. Я ще раз питаю – це ваша цитата? Ваша. Чи мешканці Сходу за вашою цитатою винні у тому, що все це розпочалося? Я вас питаю конкретно.

– Я хочу вам пояснити. На першому етапі гібридна війна Путіна полягала у тому, щоби користуючись проросійськими настроями в Одесі, Запоріжжі, Харкові, Луганську, Донецьку, Дніпропетровську, розхитати, розколоти Україну.

– Тут не перипетійні речі, тут говориться про те, у чому основна ланка конфлікту.

– Основна ланка конфлікту в тому, що російська пропаганда і Янукович готували розкол України, вони готували, згадайте сорти України 2003-2004 років – це вкидалося багато років. Цією цитатою я звертав увагу на цю проблему. Але після цієї цитати, я ж вам розказую, почалася зовсім інша якість. "Бук" приїхав не з української сторони. Росія тоді ввела, дай боже пам’яті, десь 9 батальйонно-тактичних груп. Що таке Іловайськ – це оточення Донецька. Ще би там тиждень-два… Ми тоді вийшли на кордон і нам до Станиці Луганської не хватало 60 кілометрів, ми їх замикали. І коли Путін побачив – та його тактика, про яку я говорю не спрацьовує, що він зробив, він у тил з території Російської Федерації, спочатку артилерійські обстріли, потім регулярні війська і, на жаль, трапилось те, що трапилось.

– Не трапилось, слава богу, захоплення Дніпра. Ви багато говорили, що треба віддати належне і пану Коломойському, і Корбану, і всій його команді. До речі, неоднозначність їхньої репутації і позиції. Люди там захистили Дніпро і в цьому є їхня заслуга безперечна. Щодо Ахметова, ви зараз задаєте собі питання. Ну не тільки його, а й частина бізнесменів, які могли зупинити, чому вони цього не зробили.

– Я зараз відповім на запитання. Просто хотів ще раз нагадати дуже важливий момент і я про це неодноразово публічно говорив, просто нагадаю. Ми точно знаємо, що вже влітку 2013 року, ще коли не було Майдану, Путін проговорився своїм колегам з інших країн, що у нього є план і навіть карта там була, що Україна повинна те, що Жириновський потім проговорився в ефірі, що Лівий берег – Росії, Правий берег – Польщі. Що в Путіна на думці, то у Жириновського на язику. З приводу Ахметова, історія немає зворотного, але я все таки вважаю  що і луганські еліти проукраїнські, а ще більше донецькі еліти на першому етапі зайняли позицію вичікування – подивимось, хто виграє, а потім приєднаємось до переможця. У результаті вони втратили як бізнесмени набагато більше, чим могли би втратити.

5 канал

У МЕНЕ ЯК ПОЛІТИКА, ДЕРЖАВНОГО ДІЯЧА Є ДОСТАТНЬО ІНСТРУМЕНТІВ ФОРМУВАТИ ДЕРЖАВНУ ПОЛІТИКУ. У НАС ФРАКЦІЯ ДРУГА ЗА ЧИСЕЛЬНІСТЮ, НАЙБІЛЬШ ДИСЦИПЛІНОВАНА

– Що буде з іншими, з тими, кого зараз ми звинувачуємо, і є відверті факти пана Єфремова, де фінансування так званої "ЛНР" і "ДНР". Чому так стається, ваші думки, і чи будуть ці люди покарані?

– Це дуже велике питання. Не хочу перекладати відповідальність.

– Добре, чому вони не покарані?

– Вони не покарані, тому що наша правоохоронна система загалом не в змозі ефективно працювати, це якщо коротко.

– "Народний фронт" – політична сила, яка набрала 22,2% на попередніх виборах, минулого тижня рейтинг "Народного фронту" опустився до 1%, у квітні цього року цифра була такою ж і 4 квітня Київський міжнародний інститут соціології теж дав 1%. Зазначу, що на даний момент у вас є конкурент, Аграрна партія, у квітні вона відставала від партії Яценюка, зараз випередила на 0,2%, для розуміння – це 158 тисяч людей. Чому так?

– Давайте ваше порівняння з Аграрною партією я залишу на вашій совісті, але мене абсолютно не хвилює рейтинг…

– Ну як не хвилює. Ви створювали політичну силу, зараз вболіваєте за її ідеали, вона має 1% рейтингу, а ви кажете, що вас це абсолютно не хвилює.

– У мене як політика, державного діяча є достатньо інструментів формувати державну політику. У нас фракція друга за чисельністю, найбільш дисциплінована. Ви можете почитати звіти, ми завжди голосуємо за те, що обіцяли на виборах, ми ніколи не брехали і не приймали участі в корупційних голосуваннях у будь-яких.

– Щодо дисциплінованості, чому так рідко буваєте у стінах Верховної Ради? Туди ви ходите через раз, згідно з письмовою реєстрацією ви були на 110 засіданнях, а прогуляли 113.

– Мені навіть соромно це коментувати.

– Чому?

– Це не правда.

– Скільки разів ви прогуляли. Рахуєте чи ні?

– Я не прогулюю Верховну Раду, є така застаріла процедура письмової реєстрації. Дійсно, я не кожен раз реєструюсь, але я кожен день, і є поіменне голосування, якщо комусь цікаво, зайдіть, я завжди голосую і те, що ви говорите – це перекручування фактів.

– Я цитую те, що написано.

– Я особисто голосую і всі мої голосування доступні на сайті. Я не пам’ятаю, щоб хоч один день прогуляв, мається на увазі, там голосується за важливі закони. Не варто навіть це аналізувати.

5 канал

ПЕРШИЙ МІЙ БІЗНЕС БУВ У 1990 РОЦІ – Я ВЗЯВ БАНКУ ХАЛВИ, 10 ПАЧОК ЧАЮ І… НА ВАРШАВСЬКОМУ БАЗАРІ І ПРОДАВ ЦЕ ВСЕ ЗА 30 ДОЛАРІВ

– З 1990 року ви займалися бізнесом. Далі цитата: "Люди мого віку пам’ятають, що одночасно у всьому Радянському Союзі пропали шоколадні цукерки, я був одним з перших імпортерів, ми зробили перший в Україні кетчуп разом зі шведами, потім розділилися і компанія South Food  трансформувалася у "Чумак". Компанія, яку я очолював у 90-х, була найбільшим імпортером, а потім вже і експортером сільгосппродукції". Було таке у вашому житті?

– Так.

– Потім ви припинили займатися цим бізнесом, або передали його у користування, як це зараз модно робити.

– Бізнес 90-х років – це окрема розмова, він був як американські гірки, хтось випадав, хтось злітав в черговий раз. Це цікавий період мого життя. Я думаю, що у своїх мемуарах я дуже докладно про все це напишу.

– Бізнес був розвалений, чи переданий комусь?

– Практично він був набагато меншим, і коли я у 1999 році пішов в Ощадний банк, я віддав цей бізнес своїм партнерам і в принципі відтоді до бізнесу не маю ніякого відношення.

– Просто так віддали, чи продали свою частку?

– Він тоді, станом на 1999 рік, був не таким прибутковим, щоб за нього можна було щось виручити.

– У 2015 році ви заробили 3 мільйони 646 тисяч 997 гривень, при цьому 3 мільйони 580 тисяч та інші види доходів вказано у вашій декларації. Звідки ці гроші?

– Це доходи нашої сім’ї, а не мої. У моєї дружини є активи, вона продавала цінні папери і ми отримали такі доходи. Це треба подивитися у декларації.

– Чим займається ваша дружина?

– Вона не займається бізнесом. У неї є якісь депозити, цінні папери, і у мене є, так що це були продані цінні папери  і ці доходи задекларовані згідно чинного законодавства.

– Ми маємо порівняльну характеристику вашої декларації, і нам теж хотілося би почути від вас пояснення, чому це так, а не інакше. Є декларація, маємо 2014 рік і маємо 2015 рік і маємо 2013 рік, сума коштів у банках та інших фінансових установах 30396, бачимо рік вже 2014-й, тобто за рік сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах – 4 мільйони 758555. Звідки таке збільшення і покращення вашої суми коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах?

– Я ж вам тільки що відповідав.

– Тобто це і є ці цінні папери.

– Це були кошти, на них куплені цінні папери. Ви у податкову зверніться.

– Навіщо мені податкова, якщо Сергій Пашинський поруч зі мною.

– Я вам тільки що відповідав, куплені цінні папери, продані.

– Ви непогано продаєте, бо у 2015 році сума ще збільшилася. Поділитесь майстер-класом, як у часи кризи продавати і на мільйони збільшувати свої декларації.

– Звичайно, поділюсь. Більше того, я прошу вас як журналіста, враховуючи, що у вас така зацікавленість у цьому всьому – давайте ми це у НАБУ відправимо, хай вони перевірять.

– Давайте.

– Те, що ви показуєте мені – це ці кошти, які завжди були на рахунку, які ми декларували, починаючи з 2006 року, ці кошти можна прослідкувати, їх джерело.

– Звідки джерело цих грошей, що це був за бізнес?

– Та це не бізнес, я ж вам сказав.

– Ви продали нерухомість, звідки у людини нерухомість. Вона її кимось чином купила, за рахунок якогось бізнесу. Я вас питаю, що у вас був за бізнес, яким ви займалися, торгували помідорами чи чимось ще?

– Перший мій бізнес був у 1990 році – я взяв банку халви, 10 пачок чаю і… на варшавському базарі і продав це все за 30 доларів. Це був перший мій бізнес-досвід. А вже у 1992 році я створив компанію, вона називалась "Інтерконтракт", яка експортувала свою продукцію, це була консервація в основному, в Росію. Потім ми починали експортувати туди м'ясо, цукор і все інше. Це була торгова компанія, яка поставляли продукти харчування. Ми імпортували якісь продукти, а якісь експортували. Потім ми почали якісь виробничі програми. Цим історіям вже 20 років.

– Я хочу спитати щодо вашого сина. Ходять чутки про те, що, цитату наведу з видання "Форбс" ми можемо собі подумати, що це видання, як пам’ятаємо, належало панові Курченку.

– Воно належить панові Курченку.

– Давайте зацитуємо, щоб ви прокоментували. "У березні 2015 року виплила інформація, джерело її – це "Форбс", у лютому в "Спецтехноекспорті" з’явився новий топ-менеджер – 24-річний Антон Пашинський, син депутата Сергія Пашинського". Це брехня? Було таке?

– Ні, а чого це брехня? У мене хтось із знайомих журналістів поцікавився, за два дні було 800 новин у ЗМІ, що син Пашинського став топ-менеджером "Оборонпрома". Так от, син Пашинського пішов добровольцем у Нацгвардію, до цього очолював комерційний відділ з 9 осіб у компанії, яка свої акції продає на Лондонській біржі і має обсяг продажу 1 мільярд доларів, він дійсно підійшов як людина, яка займає активну позицію. Він був на Майдані, був у Нацгвардії, і сказав, що він готовий цим займатися. Він закінчив з відзнакою Наргосп за спеціальністю "Міжнародна економіка і фінанси". Він влаштувався на роботу начальником відділу з трьох чоловік у "Спецтехноекспорті". З цього видання Курченка, від якого я рано чи пізно доб’юсь, щоб усе вкрадене було повернуто до бюджету, зробили сенсацію, роздуло її, що Пашинський топ-менеджер. Топ-менеджер – це керівник компанії. Він не є керівником компанії.

– Ви щойно самі сказали, що ваш син проявив бажання працювати у цій сфері. Він має купу чеснот, на вашу думку, для того щоб дійсно займати цю посаду.

– Він має професію – це відділ контрактів.

– Але працювати у відділі контрактів у компанії, яка займається міжнародними перевезеннями, займатися у відділі контрактів у компанії, яка займається оборонним відомством і чимось іще – це абсолютно різні речі.

– Відкрию вам страшну таємницю. Що міжнародні контракти – а в нього спеціальність "міжнародні контракти і економіка" – на поставку какао-бобів і на поставку патронів абсолютно однакові. Фабула, людей цьому вчать і його цьому вчили. Він на 5 це здав.

5 канал

МИ БІЛЬШ ЧІТКО, НІЖ БПП, ПОЗИЦІОНУЄМО СВОЮ ПАТРІОТИЧНУ І НЕПРИМИРЕННУ ПОЗИЦІЮ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ

– Пане Сергію, хто в Україні помітив би зникнення партії "Народний фронт", якщо б таке сталося?

– Я думаю, що перш за все помітив би Путін і був би дуже щасливий.

– Яка головна відмінність між "Народним фронтом" та Блоком Петра Порошенка?

– Ми більш чітко позиціонуємо свою патріотичну і непримиренну позицію по відношенню до російської агресії.

– Якщо Яценюк змінить зачіску – це вплине на його рейтинг так само як зміна зачіски Тимошенко?

– Я думаю, що простіше мені змінити зачіску на яценюковську.

– Ви звикли бути у партії без лідера?

– Я звик бути в партії однодумців.

– Назвіть свої асоціації до цих слів. Шоколад?

– Смачно.

– Корупція?

– Погано.

– Повелитель?

– Путін.

– Яценюк?

– Важке питання.

– Сергій Пашинський?

– Це на ваш розсуд.

– Якби в Україні повернули кримінальну відповідальність за наклеп, ви могли б потрапити за грати?

– Я вимагаю кримінальної відповідальності за наклеп. У нас, на жаль, ціна правдивого слова нівельована, а ціна брехні вознесена на самий високий рівень.

– Через скільки років перебування у політиці людина безповоротно прогниває, псується, має інші мізки?

– Комусь достатньо і одного року, а хтось чесно проходить і все життя.

– Те, що ви були виконуючим обов’язки глави Адміністрації Президента у виконуючого обов’язки Президента, робить вас виконуючим обов’язки у квадраті?

– Звичайно, я до речі перший глава Адміністрації, який зі своїм Президентом пройшов весь термін.

– Як зараз до покинутості цієї посади Ложкіним ставитесь, і як вам новий?

– Я поважаю Райніна, тут питання до Петра Олексійовича, це його вибір.

– Хто переміг би у бійці, якби вона була зараз, між вами та Миколою Рудьковським?

– Я надіюсь, що переможе розум.

– У квітні минулого року з’явилася інформація, що ФСБ мало план викрасти вас. Чи це правда і їм би це вдалося?

– Так, це правда, негідник ще тоді збирався вислужитись перед своїми хазяєвами. Я думаю, що пан Захарченко ще відвідає місто Київ і відповість за ці криваві злочини, які він творив.

– Куди Народний фронт витратить виділені державою 100 мільйонів гривень, на фінансування партії, мається на увазі?

– На роботу з виборцями.

– Конкретніше не будете відповідати?

– Парторганізації, семінари, підтримка. Ми вчора прийняли рішення, у тому числі соціальна допомога.

– Навіщо у 2009 році ви захищали газ по 450 доларів?

– Це контроверсійний контракт, я його дійсно захищав, але я захищав і зараз можу повторити, що він був підписаний під тиском, і ми це розуміємо прекрасно. Я не жалкую, що я його захищав. Я захищав тоді більші цінності. У тому контракті дійсно є норми, з якими я не погоджувався публічно, що ми не прив’язали тоді у контракті транзит і обсяги газу які купляли. Тобто ми взяли на себе зобов’язання, я це чесно говорив. Але з іншої сторони, той контракт на той момент, можливо там кращого і не було би. Хоча я ще тоді говорив, що треба було подавати у суд, як тільки ми накопичили якусь силу, треба було подавати у Стокгольмський арбітраж, але Янукович не спромігся це зробити, це спромігся зробити Яценюк.

НІХТО НЕ ПРОБАЧИТЬ ЦІ ВСІ "ГІВІ", "МОТОРОЛИ", "ЗАХАРЧЕНКИ", ЯКІ СВІДОМО БРАЛИ ЗБРОЮ І КАТУВАЛИ НАШИХ ЛЮДЕЙ

– Ми піднімали факти і відео на момент підписання цього контракту, ви тоді дуже оптимістично говорили і хвалили Тимошенко за це, тому і виникло таке запитання. Ви відчуваєте відповідальність за те, що ми втратили Крим, власну відповідальність?

– Це складне питання, воно не може мати короткої відповіді. Я вважаю, що ми зробили правильно тоді, і це не тільки Крим, це вся та політика, яка була. Ми зробили правильно, ми втримали державу, а ті демагоги і популісти, які зараз бігають і щось розказують – історія розставить всі крапки над "і".

– У яких ще країнах існують або існували партії з назвою "Народний фронт"? Знаєте такі країни?

– Знаю. У Франції точно було. Може щось в Аргентині було?

– Азербайджан, Республіка Тива, Іспанія і Франція. Це правда, що Аваков контролює добровольчі батальйони?

– Немає добровольчих батальйонів, є батальйони МВС, які на першому етапі комплектувалися в основному добровольцями. Це було два роки тому. Зараз частина цих людей перейшла працювати у Патрульну поліцію, частина демобілізувалась. Це ще один штамп.

– Ви зможете пробачити сепаратистів після закінчення війни?

– Є сепаратисти, є сепаратисти. Є люди, які щиро вірили, що цар Путін прийде і їх нагодує і облагодіє, а є люди, які брали зброю і вбивали наших громадян. Перших ми можемо ще про щось говорити. Про других там немає предмету розмови. І коли зараз модна тема "з ними треба помиритися" – з вбивцями наших громадян ніхто миритись не збирається. Я прошу всіх зрозуміти, не читайте фейків, що хто там збирається пробачати. Так, я можу пробачити бідну бабусю, якій затуркали ОРТ і всі кисельови голови і сказали "йди в Росію, ми тебе нагодуємо і напоїмо". Ви ж знаєте, що на лінії розмежування з нашої сторони саме проукраїнські громадяни живуть. Ніхто не пробачить ці всі "гіві", "мотороли", "захарченки", які свідомо брали зброю і катували наших людей. Про що ми говоримо.

– Вам колись снилась Тимошенко?

– Ми знайомі 20 років. Я вже навіть і не пам’ятаю. Думаю, що так. Я дуже переживав, коли ї посадили у тюрму. Для мене це була особиста трагедія і я відносився до цього відповідно.

– Коли ви востаннє літали на рибалку?

– Та я взагалі жодного разу не літав на рибалку. Я дуже вдячний Мустафі Найєму і Сергію Льовочкіну, що всі знають про цей єдиний раз. Я на рибалку їжджу. Останній раз я упіймав таких шикарних щук буквально минулого тижня.

– Для депутата європейської країни, кому ви адресували ці жести? І як взагалі вам спостерігання за Пашинським?

– Дуже неприємно. Я контролюю багато чого в цьому житті, але буває, не контролюю своїх емоцій.

– Шкодуєте про це?

– Шкодую. Будемо робити висновки.

– Це Тетяна Чорновол, яка теж інколи не контролює емоції , буває вам соромно за неї?

– Ні, я пишаюсь Тетяною і те, що вона не контролює емоції, мені не можна вибачати, а коли ми говоримо про Тетяну, то ми повинні пам’ятати її історію, і я не раджу її критикам попадатись на моєму шляху.

Програма Рандеву / 5 канал

Я ЗНАЮ ДУЖЕ ГАРНО ІСТОРІЮ РОСІЙСЬКОЇ ІМПЕРІЇ, ПОВІРТЕ МЕНІ, ВОНИ СВОЄ ЩЕ ОТРИМАЮТЬ

– Як думаєте, на які умови миру з Росією ми би мали погодитися?

– Дуже прості умови. Ми відновлюємо кордон по Донбасу. Встановлюємо українську владу і це буде перший етап миру. Другий етап миру, ми починаємо займатись Кримом. Українська держава не визнає ні анексії Криму, ні цієї ситуації. Я не знаю, скільки років мине – два, три, п’ять. Я знаю дуже гарно історію Російської імперії, повірте мені, вони своє ще отримають.

– Що змусило вас збудувати капличку у своєму дворі? Наскільки це правда?

– Це правда. Моя дружина – глибоко віруюча людина. У неї народилась така думка. Ми збудували капличку. Будемо боротися.

– Чому боротися?

– Це питання з приводу інформполітики, уже негідники зняли фільм, що Пашинський захопив церкву. Якогось батюшку знайшли із сусіднього села. Говорять "а це правильно, що церкву захопили", а він каже – "ні, це неправильно". Цілий фільм зняли. Так, ми побудували капличку. Це питання нашої віри.

– Є фейк, який вас найбільше дратує і всім зараз журналістам і громадянам, які з вами зустрічаються, під час зустрічі з народними депутатами не варто озвучувати його в голос. Що це за фейк?

– Я випадково дізнався, що вся країна знає, що я купив "Бентлі". Це така вже ганьба. І коли я під’їхав до Верховної Ради чотири знімальні групи, а у мене машина – їй 10 років, з мікрофонами, з камерами підбігли до моєї машини, і вже завдання було побачити, як я приїжджаю на "Бентлі". Жоден не показав, на чому я реально приїхав. Говорю, техпаспорт може показати, декларацію мою, до речі, покажіть. Батько мого водія, який на ній їздить, дзвонить і говорить, а ви "Бентлі" купили. А кажу, звідки.

– Пане Пашинський, я дякую вам за розмову. Мені приємно, що ви прийшли до нас. Ви є людиною емоційною, тому що дуже часто люди, які до нас приходять, вони як у футлярі і вони рідко говорять речі, які хотілося б почути нашим глядачам. Ну зокрема, відповіді на всі ці фейки і не фейки, які ми сьогодні озвучили. Я вам бажаю удачі і слава Україні.

– Дякую. Героям слава.

Яніна Соколова, "5 канал"

Попередній матеріал
Тука готує подання до Кабміну про скасування закону щодо вільної економічної зони "Крим"
Наступний матеріал
Муженко розказав, який шлях отримання озброєння є пріоритетним для ЗСУ
Теги:
Loading...
Пашинський розповів, яким чином збільшать кількість військових на перередовій

Пашинський розповів, яким чином збільшать кількість військових на перередовій

Пашинський прокоментував ситуацію із рейдерським захопленням "Житомирських ласощів"

Пашинський прокоментував ситуацію із рейдерським захопленням "Житомирських ласощів"

Пашинський розповів що має статися, аби воєнний стан став реальністю - інтерв'ю

Пашинський розповів що має статися, аби воєнний стан став реальністю - інтерв'ю

Пашинський: Аваков завтра повертається з відпустки і все прокоментує

Пашинський: Аваков завтра повертається з відпустки і все прокоментує