avakov
ukr-online.com

Зниклими на Майдані вважаються 8 осіб - Аваков

  Голова МВС Арсен Аваков повідомив, що правоохоронними органами наразі зареєстровано 121 заяву щодо зниклих безвісти осіб під час протестних подій на Майдані, однак реально до цього мають відношення лише 8 громадян.

  Про це він сказав під час спільного засідання Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та Комітету з питань запобігання і протидії корупції, пише "Укрінформ".

  "Зареєстровано 121 заяву, у тому числі 57 заяв на основі рапортів працівників міліції, про зникнення громадян під час масових акцій протестів на Майдані. Відкрито кілька десятків кримінальних проваджень", - проінформував він.

  За його словами, для розслідування справ щодо зниклих безвісти на Майдані, МВС наразі співпрацює з двома громадськими організаціями - "Євромайдан SOS" і "Пошукова ініціатива Майдану". Так, за даними першої організації, досі зниклими безвісти залишаються 27 осіб, а за даними другої - 57. Деякі особи, як встановили правоохоронці, перебувають в іншому місці проживання, а двоє переховуються через вчинення ними правопорушень.

  Багато осіб зникли за обставинами, не пов'язаними з масовими акціями протестів, і зникли ще до подій на Майдані. Таким чином, на сьогодні слідчими органами внутрішніх справ розслідуються 6 кримінальних проваджень і по суті розслідується зникнення восьми громадян, які можуть бути пов'язані з проведенням масових акцій протестів на Майдані.

  Попередній матеріал
  ЄС розширить санкції щодо туристичної та енергетичної галузей Криму
  Наступний матеріал
  За сьогодні відбулось 12 обстрілів позицій сил АТО та населених пунктів Донбасу