Кернес
5.ua

Захист Кернеса вимагає відведення прокурора

  У Київському райсуді Полтави, який зараз слухає справу проти Геннадія Кернеса, оголосили перерву – суддя розглядає клопотання захисту про відвід прокурора.

  Так, сьогодні у Полтаві продовжили розглядати справу проти Геннадія Кернеса. Зазначимо, харківського міського голову обвинувачують у викраденні та побитті учасників Євромайдану торік. Кернес нині присутній у залі суду.

  За порядком пильно стежить озброєна охорона, адже під час попереднього засідання Кернеса із зали довелося евакуювати. Його вивели з суду через те, що нібито в одного з мітингувальників, які зібралися під стінами суду, помітили вогнепальну зброю. Сторона потерпілих назвала евакуацію обвинуваченого фарсом. Наразі ж суд охороняє спецпідрозділ судової міліції МВС України "Грифон", а також представники полтавської та харківської міліції.

  Нагадаємо, спочатку справу проти Кернеса розглядали в Харкові, але тепер перенесли до Полтави. Клопотання про перенесення слухання в іншу область подали Генеральна прокуратура і потерпілі у цій справі.

  Попередній матеріал
  Путін засекретив дані про втрати російської армії в мирний час (документ)
  Наступний матеріал
  По речовому забезпеченню п'ятої хвилі мобілізації стався півторатижневий провал - радник Президента

  У Полтаві розпочалося судове засідання у справі Кернеса

  Сьогодні Кернеса продовжать судити за звинуваченням у викраденні й побитті майданівців

  Богословська: Кернес - небезпечний ворог і технічний аферист

  Подробиці сьогоднішнього засідання суду у справі Кернеса