Важкопоранений герой Майдану потребує допомоги

  Герой Майдану, ветеран-афганець Віктор Орленко потребує термінової допомоги. 18-го лютого снайпер поцілив його в голову.

  Попри травми, він вижив та потроху почав одужувати, утім нещодавно здоров'я майданівця різко погіршилося. Нині він у тяжкому стані ушпиталений до першої міській лікарні і прикутий до ліжка.

  Спершу майданівця лікували в Інституті неврології, згодом – доправили до Німеччини. Попри значну втрату крові, тяжке поранення та прогнози лікарів – він вижив, вийшов з коми та навіть почав говорити.

  У жовтні героя Майдану повернули до України на реабілітацію. Утім, вже в лікарні Віктору Орленку раптово стало гірше.

  Лікарі оцінюють його стан, як стабільно тяжкий. Кажуть, окрім пошкодження мозку, одужати не дає інфекція, та кажуть: якщо продовжити лікування за кордоном – шансів на життя у Віктора більше.

  Родина героя у відчаї оббиває пороги чиновників у пошуках допомоги. Утім, рятувати героя на Батьківщині – не поспішають. А ще в родини не вистачає коштів на ліки, адже нині Вікторові потрібні дорогі антибіотики. Усі небайдужі до долі героя можуть допомогти йому за реквізитами: картка ПриватБанку сестри, Світлани Орленко – 4149 4378 4915 5633.

  Галина Орленко сподівається, що знайдуться небайдужі, які допоможуть врятувати життя чоловікові та доправити його на лікування за кордон.

  Попередній матеріал
  Власники кредитів вимагають люстрації Державної іпотечної установи
  Наступний матеріал
  Глава МЗС Росії пом'якшив риторику щодо України

  СБУ відкрила гарячу лінію для збору інформації про злочини проти майданівців

  В Одесі підстрелили майданівця-волонтера

  Підозру в розстрілах майданівців оголосили вже 77 особам

  Зниклими на Майдані вважаються 8 осіб - Аваков