facebook.com/EvromaidanSOS

У мережі з'явилося відео з пересуванням екс-беркутівця Аброськіна під час розстрілів на Майдані

  У мережі з'явилося нове відео, на якому відтворено пересування екс-беркутівця Павла Аброськіна 20 лютого 2014 року.

  Про це повідомляє Євромайдан SOS на своїй сторінці у Facebook. 

  Синхронізація різних цифрових матеріалів дала змогу зафіксувати пересування колишнього беркутівця, якого разом із Сергієм Зінченком обвинувачують у справі розстрілу 39 беззбройних учасників протесту.

  На відео відстежується шлях Аброськіна 20 лютого 2014 року, починаючи від 9:08 (відбиття "першого прориву" майданівців) до 9:24 (переходу беркутівців від Жовтневого палацу, вверх по Інститутській, до "сніжної барикади" - барикади з мішків, поруч біля входу в станції метро "Хрещатик").

  Зазначається, що на відео пораховані постріли, які були ним виконані. Постріли враховували тільки у випадку, якщо вони потрапили в об'єктиви камер та їх можна було точно ідентифікувати. Всього на відео нараховується 10 таких пострілів.

  На відео Павло Аброськін відстежений у вигляді виділення жовтим квадратом. Коли беркутівець зникає з камер, шлях продовжується просто на карті, - до точки, де він з'явиться на наступній камері. 

  Нагадаємо, у столичному суді триває розгляд справи колишніх беркутівців. На лаві підсудних Павло Аброськін та Сергій Зінченко. Колишніх беркутівців звинувачують у вбивстві 39 активістів Євромайдану.

  Попередній матеріал
  Лукаш перебуває у Генпрокуратурі – прес-служба
  Наступний матеріал
  На Кіровоградщині на хабарі схопили майора Держслужби з надзвичайних ситуацій
  Loading...