ДАІ київ
5.ua

У київському управлінні ДАІ завершився обшук, який тривав 8 годин

  У приміщенні державтоінспекції працювали 25 слідчих столичної прокуратури та стільки ж міліціонерів.

  Вилучили жорсткі диски комп'ютерів, а також  документацію, пов’язану зі складанням адміністративних протоколів щодо 500 автомайданівців під час Революції гідності.

  Обшукували приміщення у межах кримінального провадження, порушеного майже рік тому. Йдеться про незаконне притягнення до адміністративної відповідальності мирних протестувальників під час Євромайдану.

  Винним загрожує до 5 років позбавлення волі. Утім, понад півроку нинішні керівники київського управління ДАІ перешкоджали слідчим та не надавали документи, стверджують у столичній прокуратурі.

  Обшук провели без журналістів, оскільки на території столичної ДАІ зберігається зброя та секретна документація. Аналіз вилученого триватиме щонайменше кілька тижнів.

  "Вилучаються жорсткі диски з комп'ютерів та інші документи… Більшість доказів було знищено майже в перші дні після втечі колишнього президента України до Російської Федерації. Але завдяки залученню спеціалістів у комп'ютерній галузі ми плануємо зробити відновлення жорстких дисків з метою встановлення інформації, яка була на них на той час", - повідомив слідчий в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури м. Києва Володимир Іванцов.

   

  Попередній матеріал
  Росія веде війну не за територію, а за мізки людей - експерт
  Наступний матеріал
  Президент підписав закон, який створює передумови для ліквідації Нацкомморалі
  Теги:

  Обшук у Київському управлінні ДАІ триває сім годин

  Прокуратура проводить обшук у столичному управлінні ДАІ

  У Печерському райсуді завершився 8-годинний обшук

  Прокуратура проводить обшук Окружного адмінсуду Києва