екс-беркутівці 5.ua

Обвинувальний акт щодо екс-беркутівців зачитували три години

У Святошинському райсуді Києва зачитали акт прокуратури стосовно екс-беркутівців Сергія Зінченка та Павла Аброськіна, яких звинувачують у вбивстві активістів у Києві під час Революції гідності.

Як повідомляє "5 канал", прокурори зачитували обвинувальний акт близько трьох годин. Також оголосили позовні вимоги людей, які постраждали від дій цих колишніх правоохоронців. Усього таких позовів 22. Розміри компенсацій, які вимагають постраждалі, від 20 тисяч до 25 мільйонів гривень. Розгляд справи поновлять вже завтра, 16 липня. На попередньому засіданні, 6 липня, суд сформував колегію присяжних.

Перед початком сьогоднішнього засідання близько 20 активістів та правозахисників провели акцію протесту під стінами суду. Вимагали від Верховної Ради терміново затвердити тимчасову слідчу комісію щодо розслідування злочинів, скоєних під час Євромайдану. Очікується, що комісія допоможе пришвидшити процес встановлення кола винних. На сьогодні троє підозрюваних під вартою, ще 19 у розшуку. Також правозахисники очікують зрушення у проведенні експертиз.

Попередній матеріал
"Укроборонпром" виконує всі графіки з поставок озброєння – Пінькас
Наступний матеріал
CNN розкрив зміст доповіді нідерланських слідчих: Boeing на Донбасі збила "російська ракета"