У Києві відкрилася виставка про Майдан

  "Майдан. Україна. Шлях до свободи" – під такою назвою в Українському домі відкрилася виставка фотографій та артефактів Революції гідності.


  Там представлені близько сотні світлин, що відображають основні події минулої осені та зими, а також портрети самих майданівців.

  Крім того, зібрана невелика колекція речей: щити, палиці та каски, що побували у буквальному сенсі у пеклі протистоянь. Каски, зокрема, художньо розписані акрилом ще в березні. У головному залі Українського дому транслюють фільм "Вавилону 13", тож пригадати і передивитися революційні події на екрані прийшло кілька сотень людей.

  Долучилися і до книжкової інсталяції – куратори зібрали всього 57 екземплярів українських і закордонних видань про Майдан. Їх можна вільно гортати. На вході у виставковий зал представлений великий вінок, зроблений зі ста квітів та стрічок. Його планують збільшувати, бо кожна квітка символізує загиблого героя Майдану та тих, хто зараз покладає своє життя на Сході України.

  Куратор виставки "Майдан. Україна. Шлях до свободи" музикант Сергій Фоменко розповів: "Перша виставка відбулася в Берліні, в музеї Берлінського муру, потім в Лондоні, Нью-Йорку і сьогодні це четверта – тут, в українському домі. Ось є такий каталог "Maidan. Ukraine. RoadtoFreedom". Це фотографії, на мій погляд, найяскравіших і найглибших митців, учасників Майдану. Це Олександр Глядєлов, Масим Дондюк, Ігор Гайдай, художники Масим Вайсберг і Микола Гончаров, це кіно "Вавилону 13"".

  Попередній матеріал
  НБУ підвищив курс гривні до 15,096 грн/дол
  Наступний матеріал
  Головний продюсер "Россия сегодня" вчинив самогубство