У ГПУ нічого не знають про офіцерів СБУ, арештованих за розстріли на Майдані

  У Генпрокуратурі України немає  інформації про затримання та арешт чотирьох офіцерів СБУ, які є причетними до розстрілів громадян під час Революції Гідності та про яких заявляв глава СБУ Валентин Наливайченко.


  Про це в ефірі інформаційної програми на одному з телеканалів заявив начальник відділу Головного слідчого управління Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

  "У нашому кримінальному провадженні немає заарештованих працівників СБУ", - заявив він.

  Також він зазначив, що затягування із з'ясуванням винних у розстрілах на Майдані відбувається через певний супротив.

  "Відчувається певна прихована протидія.  Для встановлення осіб, які безпосередньо вчиняли якісь злочини у певний час у певному місці, де було виявлено вбитого, нам необхідно встановити, який там був підрозділ", - зазначив Горбатюк.

  "Але, як встановлено в ході розслідування, жодних документів, які б свідчили і які мають складатися працівниками міліції щодо розташування і щодо завдань, які отримують підрозділи, коли виходять на охорону громадського порядку, немає: в якому місці вони стоять і які завдання виконали, і звіт про ці завдання - жодних документів немає у міліції. Частину, починаючи з 19 січня, вони взагалі перестали складати, а частину документів знищували", - заявив Горбатюк.

  Раніше Валентин Наливайченко заявляв про неминучий арешт Януковича.
  Попередній матеріал
  Віталій Кличко подякував Леху Валенсі за підтримку та допомогу
  Наступний матеріал
  Україна переглядає програму озброєння армії новітніми боєприпасами